هم قسم شدن مجاهدین جبهه مقاومت برای انتقام از خون شهید سلیمانی

کاشان - یک کارشناس مسائل منطقه ای گفت: مجاهدین جبهه مقاومت به خون حاج قاسم سلیمانی هم قسم شده اند که انتقام او و دیگر شهدای جبهه مقاومت را از آمریکا بگیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حمید مختص آبادی شامگاه جمعه در مراسم یادبود شهید قاسم سلیمانی و دیگر همرزمان شهیدش در حسینیه چهل تن کاشان با بیان اینکه بر اساس نص صریح قرآن شهدا زنده اند، اظهار داشت: شهدا نمی‌میرند و حیات دارند و به همین دلیل نزد خداوند متعال روزی دارند.

وی با اشاره به طرح احمقانه ترامپ در طراحی و اجرای ترور شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای جبهه مقاومت ابراز داشت: ترامپ و استکبار جهانی با خیال خام خود فکر کرده بود با حذف فیزیکی شهید سلیمانی می‌تواند برجام منطقه‌ای را انجام دهد ولی با این اقدام خود دچار یک حماقت بزرگ شد.

اقدام تروریستی ترامپ در شهادت رزمندگان جبهه مقاومت باعث انسجام و وحدت دو ملت ایران و عراق شد

این کارشناس مسائل منطقه‌ای با بیان اینکه این اقدام استکبار جهانی طبق تمام قوانین بین المللی غیرقانونی و تروریستی است، تصریح کرد: هیچ کشوری حق ندارد مقام رسمی کشور دیگری را در کشور ثالث اینگونه مورد یک حمله تروریستی قرار دهد.

وی ترور شهید ابومهدی المهندس را حماقت دیگر ترامپ در این عملیات دانست و خاطرنشان کرد: این اقدام تروریستی ترامپ باعث شد که ملت ایران و عراق متحد و منسجم شوند.

سردار مختص آبادی با اشاره به فریادهای مرگ بر آمریکای تشییع کنندگان پیکر مطهر شهدای جبهه مقاومت در بغداد و کاظمین اذعان داشت: تصویب اخراج نیروهای آمریکایی از عراق با تصویب پارلمان عراق دیگر پیامد این حمله تروریستی امریکا بود که بر اساس این مصوبه از این به بعد نیروهای آمریکایی مستقر در عراق باید هرچه زودتر خاک این کشور را ترک کنند.

وی با بیان اینکه سیلی سخت ما جزئی از انتقامی است که رهبر معظم انقلاب وعده آن را داده بود، بیان داشت: حمله به پایگاه عین الاسد در حالی انجام شد که نیروهای اشغالگر آمریکایی به حالت آماده باش ۱۰۰ در ۱۰۰ بودند.

این کارشناس مسائل منطقه با اشاره به اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی خون تازه ای در جبهه مقاومت جاری شده است، افزود: مجاهدین جبهه مقاومت به خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هم قسم شده اند که انتقام او را از آمریکایی‌ها بگیرند.

برای اولین بار در تاریخ ایران قدرت پوشالی و هیمنه تبلیغاتی آمریکا را درهم شکست

وی با اشاره به جنگ رسانه‌ای امریکا و استکبار جهانی بعد از حمله ایران به پایگاه عین الاسد تاکید کرد: برای اولین بار در تاریخ نوشته شد که سپاه ایران توانست قدرت پوشالی و کاذب و هیمنه تبلیغاتی آمریکا و استکبار جهانی را درهم شکند.

سردار مختص آبادی با بیان اینکه در چشم ملت و دولت‌های دنیا ارزش ملت ایران بالا آمده است، اظهار داشت: این اقتدار با محوریت رهبر معظم انقلاب به دست آمده است.

تدبیر رهبر معظم انقلاب در مسائل مختلف باعث موفقیت در آن امور می‌شود

وی تدبیر رهبر معظم انقلاب را باعث توفیق در امور دانست و ابراز داشت: در هر مسئله‌ای که نتوانستیم موفق شویم به این دلیل بوده است که فرامین رهبر معظم انقلاب را عمل نکرده ایم.

این کارشناس مسائل منطقه‌ای بزرگترین خصوصیت و ویژگی شهید سلیمانی را ولایت پذیری او دانست و تصریح کرد: شهید سردار قاسم سلیمانی تمام تلاش خود را انجام می‌داد تا لبخند و تبسم رضایت را بر چهره رهبر انقلاب بنشاند.

وی با اشاره به اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی خاطره تمام شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم را برای همه رفقا و همرزمانش تداعی کرد، خاطرنشان کرد: شهید سردار سلیمانی یکی از بزرگترین دغدغه‌هایش مسائل فرهنگی بود که تاکید زیادی بر انجام آن داشت.

ملت ایران از این به بعد دهان هر مسئول در هر رده‌ای که صحبت از مذاکره با آمریکا کند را خرد می‌کند

سردار چهارباغی با بیان اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی حجت بر همه تمام است، تاکید کرد: ملت ایران از این به بعد دهان هر مسئول در هر رده‌ای که صحبت از مذاکره با آمریکا کند را خرد می‌کند.

وی با اشاره به فعالیت جهادی و خستگی ناپذیر شهید سلیمانی بیان داشت: تمام مدیران، مسئولین و نمایندگان مجلس باید الگوی کاری خود را افرادی مثل شهید حاج قاسم سلیمانی قرار دهند.

کد خبر 4822228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =