برنامه‌های دهه فجر نباید رنگ و بوی انتخاباتی و جناحی بگیرد

زنجان-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، بر ضرورت توجه به ایجاد انسجام و وحدت در جامعه و برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و گفت: برنامه‌ها نباید رنگ و بوی انتخاباتی و جناحی بگیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی ظهر شنبه در جلسه گرامی داشت دهه فجر در محل استانداری زنجان، برتبیین دستاوردهای نظام و انقلاب تاکید کرد و گفت: دهه فجر امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است و باید امسال پر رنگ برگزار شود.

وی اظهار کرد: باید دستگاه‌های اجرایی نسبت به برگزاری بهتر برنامه‌های دهه فجر برنامه ریزی و مدیریت لازم را مد نظر قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت: در جلساتی که با نخبگان و صاحبنظران برگزار شده ضروری است برنامه‌ها جمع بندی و هفت کارگروه اندیشه ورز در این زمینه تشکیل شود.

خاتمی به نقش شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی در پیروزی جبهه مقاومت اشاره کرد و افزود: سردار سلیمانی مستجاب الدعوه بود و زندگی آن با شهادت تمام می‌شد و صفای باطنی و عنایت خداوند بر امت و جبهه مقاومت موجب شد تا شهادت ایشان مظلومانه باشد.

وی ابراز کرد: شهادت سپهبد سلیمانی موجب ترمیم گسست جامعه بود و این شهید انقلابی به معنای واقعی بود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، بر ضرورت توجه به ایجاد انسجام و وحدت در جامعه و برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و گفت: نباید اجازه داد برنامه‌های دهه فجر رنگ و بوی انتخاباتی و جناحی بگیرد.

خاتمی افزود: ضروری است برنامه‌هایی دهه فجر انقلاب اسلامی رنگ و بوی انقلابی گرفته و برنامه‌های کارگروه‌ها ارزیابی شود.

وی افزود: سخنران ۲۲ بهمن باید کسی باشد که جامعه را به انسجام، ولایت مداری و بصیرت افزایی دعوت کند و نباید سخنران موجب گسست در جامعه شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ابراز کرد: شهادت سپهبد سردار سلیمانی به دنیا ثابت که آمریکا به عنوان مدعی مدیریت دنیا کار بزرگی انجام نداده است.

خاتمی گفت: از دیدگاه تحلیل گران غربی به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی برای آمریکا برد و نقطه قوت محسوب نمی‌شود و امروز تفکر مقاومت در نقاط مختلف دنیا رسوخ یافته و آمریکا به شدت از این موضوع ترس دارد و خشمگین است.

کد خبر 4822531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =