بهبود زیرساخت‌های رفاهی استان زنجان ضروری است

زنجان-معاو هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان تاکید کرد: بهبود زیرساخت‌های رفاهی استان، یکی از ضرورت‌ها در حوزه گردشگری به‌شمار می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد سلطانی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان که در سالن شهید شهریاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه امروز باید اقدامات ارزنده‌ای را در راستای توسعه گردشگری استان به‌ویژه در ایامی چون نوروز انجام دهیم، گفت: یکی از این اقدامات می‌تواند توسعه زیرساخت‌های رفاهی در استان باشد.

وی با بیان اینکه فارغ از توسعه این زیرساخت‌ها باید به امر کیفی‌سازی مراکز خدمات گردشگری در استان نیز اهتمام بورزیم تا بتوانیم رضایت گردشگران را در بخش‌های مختلف جلب کنیم، افزود: علاوه بر همه این موارد، مورد مهمی که در این ستاد باید جزو اولویت‌ها باشد، بحث خودارزیابی‌ها و نیز دریافت بازخوردها است که از اهمیت زیادی برخوردار است.

سلطانی با یادآوری اینکه خوشبختانه با توجه به برگزاری منظم این ستاد در طول سال، اعضای آن به وظایفی که برایشان تعریف شده است، کاملاً واقف هستند، تصریح کرد: با توجه به تجربه‌ای که اعضای این ستاد در طول سال‌های مختلف کسب کرده‌اند، انتظار داریم برنامه‌هایی که هر سال توسط ستاد اجرایی خدمات سفر در قالب کمیته‌های تخصصی اتخاذ می‌شود، بدون نقص باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه با توجه به قرارگیری زنجان در شاه‌راه ارتباطی و نیز نزدیکی به پایتخت، باید از این ظرفیت بهدرستی استفاده کرده و گام بلندی در راستای توسعه گردشگری استان برداریم، ادامه داد: بی‌تردید با توجه به اهمیت رونق گردشگری، باید تلاش شود تا کاستی‌ها در حوزه کمی و کیفی برطرف شود.

سلطانی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین وظایف ستاد اجرایی خدمات سفر استان، مقوله نظارت است، خاطرنشان کرد: نظارتی که انتظار داریم، از مراکز خدمات بین‌راهی، نحوه نرخ‌گذاری و … است که باید هر سال بیشتر و بهتر از سال‌های قبل انجام شود.

کد خبر 4823429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 9 =