آثار منتخب جشنواره ابوذر در قزوین معرفی شدند

قزوین- در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان قزوین از ۲۴ اثر منتخب تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آئین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قزوین روز دوشنبه با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، سعید انبارلویی مدیرکل صدا و سیمای استان، اسماعیلی مدیرکل ارشاد، سرهنگ برین معاون اجرایی سپاه، محمد شفیعی فرماندار و جمعی از مسئولان استان، خبرنگاران و فعالان رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و مطبوعات محلی در سالن اجتماعات نظام مهندسی قزوین برگزار شد.

در این دوره ۵۰۵ اثر توسط ۱۰۰ شرکت کننده از ۳۵ رسانه به دبیرخانه ارسال شد که ۳۹۰ اثر مورد داوری قرار گرفت.

در میان آثار رسیده ۹۳ اثر در موضوعات اجتماعی، ۴۱ اثر در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، ۳۹ اثر در دفاع مقدس و جبهه مقاومت، ۳۸ اثر در خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی، ۳۸ اثر در رونق تولید، ۳۷ اثر در محور اقتصاد مقاومتی، ۳۷ اثر در بخش بصیرت و دشمن شناسی، ۲۹ اثر با موضوع چهل سالگی بسیج، ۱۲ اثر دستاوردهای انقلاب، ۸ اثر در موضوع مسائل صنفی خبرنگاری و ۱۸ اثر در بخش ویژه گام دوم انقلاب شرکت کرد.

همچنین در بخش‌های شش گانه جشنواره بیشتر آثار در بخش تیتر با ۱۲۴ اثر، گزارش ۸۷ اثر، چند رسانه‌ای ۷۷ اثر، عکس ۴۱ اثر، یادداشت و مقاله با ۳۲ اثر و خبر ۲۹ اثر بود.

در بخش گزارش حنانه امیری از پایگاه خبری صبح قزوین، نفیسه مهرداد از هفته نامه هفت دی، رقیه ملاحسنی از خبرگزاری ایسنا به ترتیب اول تا سوم شدند.

بخش خبر رتبه اول نداشت و معصومه امینی از خبرگزاری فارس دوم و سمیه میرخوند چگینی سوم شد و از نسرین رحیمی از خبرگزاری ایرنا هم تقدیر شد.

در تیتر هم نفر اول معرفی نشد ولی سهیلا عظیمی از خبرگزاری بسیج دوم شد و آرش صالحی از روزنامه ولایت در رده سوم جای گرفت و از محمد حسن سلیمانی از هفته نامه تابان هم تجلیل شد.

در یادداشت، هادی درزی رامندی از ایرنا اول شد، محمدرضا خوش عقیده از پایگاه خبری صبح قزوین دوم و مسعود میرزایی از خبرگزاری دانش آموزی پانا سوم شد.

در بخش چند رسانه‌ای ابوالفضل سلیمی و سکینه سلیمانی نیا از متنا اول و دوم شدند و سمیه صفری از صداوسیما در رده سوم قرار گرفت.

در بخش عکس هم محمد امین فلاح از خبرگزاری فارس، علیرضا نصری از ایلنا، شیرین برزگر از خبرگزاری میزان و امیر حسین نظری از تسنیم تقدیر شد.

در بخش ویژه با عنوان گام دوم انقلاب هم علی درودیان از ایسنا اول شد، حیدر ولی زاده از پایگاه خبری صبح قزوین دوم و امید قلی پور از خبرگزاری صدا و سیما سوم شد و حسین نریمان هم از بسیج نیوز مورد تقدیر قرار گرفت.

در این جشنواره از دو پیش کسوت عرصه رسانه علی علی محمدی و حمیدرضا حمیدی هم تجلیل شد.

کد خبر 4824693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =