کوره های آجرپزی سرمایه های میراثی منطقه ۱۹ است

عضو شورای اسلامی شهر تهران، گفت: کوره های آجرپزی در منطقه ۱۹ سرمایه های میراثی هستند که برخی در حال حذف آنها هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد مسجد جامعی، در جریان بررسی گزارش شورایاری های منطقه ۱۹ با بیان اینکه این ظرفیت‌های زیادی در حوزه اشتغال و توسعه محلی دارد، افزود: چندین بازار در این منطقه وجود دارد و شبکه دسترسی به این منطقه وضعیت خوبی دارد و به همین دلیل در برنامه ریزی توسعه منطقه‌ای، این منطقه می‌بایست مورد توجه قرا ر گیرد.

وی با بیان اینکه کوره‌های آجرپزی در این  منطقه یک سرمایه میراثی هستند گفت: متاسفانه شنیده‌ها حاکی از این است که برخی‌ها به خصوص در محله اسماعیل آباد در حال تخریب این کوره‌ها هستند و این در حالی است که ما باید به جای حذف میراث‌های فرهنگی‌مان، به آنها توجه کنیم.

مسجد جامعی با بیان اینکه بوستان ولایت در قلب منطقه ۱۹ قرار دارد و به لحاظ معماری اولین آشیانه چوبی هواپیماها است، اظهار کرد: اینها سرمایه هستند و نباید در تخریب آنها ذوق کنیم.

وی با بیان اینکه اولین کارگاه بودجه نویسی با حضور شورایاران پهنه جنوبی شهر انجام شده است، افزود: چرا تکلیف بوستان ولایت را مشخص نمی‌کنید و این بوستان بزرگ رها شده است و اگر طرحی برای این بوستان دارید، بیاورید چرا که تاثیر این بوستان در تمام پهنه جنوب بسیار زیاد است.

کد خبر 4825744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 15 =