۱۲۶۹ نفر از داوطلبین استان تهران توسط هیأت نظارت تأیید شده اند

فیروزکوه- رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: از مجموع داوطلبینی که در استان تهران ثبت نام کردند و توسط هیأت اجرایی تأیید یا رد شدند ۴۳ نفر انصراف و ۱۲۶۹ نفر توسط هیأت نظارت تأیید شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله حسن بیگی صبح چهارشنبه در جلسه ستاد انتخابات استان تهران مشترک با شهرستان فیروزکوه طی سخنانی اظهار داشت: انتخابات به دلایل مختلف اهمیت بالایی در ابعاد داخلی و خارجی دارد زیرا امروز فشارهای بیگانگان به ایران در حال افزایش است و دشمن درصدد مأیوس کردن مردم از نظام می‌باشد.

حسن بیگی با بیان اینکه هرچه به انتخابات نزدیک می‌شویم باید فضای تبلیغاتی و ایجاد شور انتخاباتی تقویت شود و آرایش انتخاباتی منسجم و گسترده‌ای گرفت، افزود: دشمنان در انتخابات مجلس شورای اسلامی کاهش مشارکت را نشانه گرفته‌اند و حضور حداقلی در مشارکت از نگاه آنها یک شکست برای نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: انتخابات در اصل یک مسأله اجتماعی است و نباید اجازه داد که بدخواهان نظام از آن بعنوان یک چالش امنیتی استفاده کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران هشدار داد: پروژه‌هایی چون تقلب سازی، یاس و ناامیدی در دستور کار دشمنان و بلندگوهای رسانه‌ای آنان است و همه باید مراقب باشیم در دام این ترفندها نیافتیم.

معاون استاندار تهران با اشاره به شرایط احراز صلاحیت‌ها در استان تهران گفت: از ۳۵ نماینده فعلی استان تهران ۷ نفر ثبت نام نکردند و از ۲۸ نفری که ثبت نام کردند توسط هیأت اجرایی تأیید شدند و در بررسی‌های هیأت نظارت یک نفر از این تعداد انصراف داد و ۱۱ نفر هم رد شدند.

وی افزود: در استان تهران از کل ثبت نام کنندگان ۴۵ نفر از قبل انصراف دادند و ۳۶۱۱ نفر مورد تأیید هیأت اجرایی قرارگرفتند و ۲۲۳ نفر به دلایل اشکال شکلی در پرونده رد شدند و از مجموع داوطلبینی که در استان تهران ثبت نام کردند و توسط هیأت اجرایی تأیید یا رد شدند ۴۳ نفر انصراف دادند و ۱۲۶۹ نفر توسط هیأت نظارت تأیید شدند.

کد خبر 4826268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 11 =