کانون نخبگان مددجو در استان قزوین راه اندازی شود

قزوین- معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی کشور گفت: با راه اندازی کانون نخبگان در استان قزوین می توانیم از این ظرفیت برای خدمت رسانی به دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش بهره گیریم.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست نخبگان جوان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی استان قزوین عصر پنجشنبه با حجت الاسلام علی جعفری معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی کشور در محل این نهاد برگزار شد.

حجت الاسلام علی جعفری در این نشست اظهار داشت: در میان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد افراد شاخص و فرهیخته ای داریم که هر کدام می‌توانند منشأ خدمات ارزشمندی در عرصه‌های مختلف باشند.

کانون نخبگان کمیته امداد در قزوین راه اندازی شود

وی اظهار داشت: در استان قزوین نخبگان زیادی دارید که برای استفاده از توان آنها پیشنهاد می‌شود کانون نخبگان مددجو راه اندازی شود تا بتوانیم از این ظرفیت بیشتر استفاده کنیم.

جعفری بیان کرد: همزمان با ۱۴ اسفند ماه سالروز تأسیس کمیته امداد پیشنهاد می‌شود در مراسمی افراد نخبه استان معرفی شوند و مردم در جریان موفقیت‌های این افراد قرار گیرند و با آنها آشنا شوند.

وی اضافه کرد: شرایط نخبگی این افراد با افتخار به دیگران باید معرفی شوند تا مشخص شود خانواده بزرگ کمیته امداد مجموعه‌ای فرهیخته و تأثیرگذار است و از این توان برای کمک به دیگر مددجویان استفاده شود و افق روشنی در چشم انداز دیگران ترسیم کنیم.

ازدواج نخبگان مددجوی در اولویت است

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی کشور یادآور شد: ازدواج نخبگان هم باید در اولویت باشد و تشکیل یک خانواده خوب، انتخاب همسر مناسب مهم است و باید با دادن مشاوره‌های تخصصی به تقویت بنیان خانواده کمک کرد.

جعفری بیان کرد: با برنامه ریزی بهتر می‌توانیم با تشکیل کمیته ویژه از همه ظرفیت‌ها بخوبی بهره برد.

استفاده از مشاوران جوان نخبه الگوی مناسبی در دیگر استان هاست

وی اظهار داشت: در استان قزوین از مشاوران جوان بخوبی استفاده می‌شود که کار ارزشمندی است می‌تواند در سایر استان‌ها مورد توجه قرار گیرد زیرا کار خوبی است که از نخبه مددجو به صورت افتخاری استفاده شود.

معاون فرهنگی کمیته امداد تصریح کرد: مشاوران جوان کمیته امداد با رویکرد جدید در حال خدمت به این نهاد هستند و این همکاری می‌تواند تداوم یابد.

وی افزود: راه اندازی مراکز نیکوکاری برای حمایت از مددجویان لازم است در اولویت قرار گیرد تا به افرادی که توان دارند خدمات رسانی شود و در این مسیر می‌توان مراکز نیکوکاری بیشتری را تأسیس کرد.

جعفری بیان کرد: امداد باید ارتباط خود را با شما حفظ کند و ضمن حمایت مستمر از این ظرفیت برخوردار شود.

وی اظهار داشت: مشاورین فرهنگی جوان ایده خوبی است که می‌تواند در سایر استان‌های کشور پیاده شود.

کد خبر 4827397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =