نقص فنی؛ علت عدم پیاده‌کردن مسافران قطار مشهد - تهران برای نماز

مشهد - مدیرکل راه‌آهن شمال شرق (۱) گفت: قطار مشهد ـ تهران به دلیل نقص فنی قطار جلویی نتوانست در ایستگاه برای نماز صبح توقف کند و در نهایت، مسافران در خود قطار، نماز را اقامه کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، قطار شماره ۷۳۱ که شب گذشته مشهد را به مقصد تهران ترک کرده بود، برای نماز صبح توقف نداشت و مردم نماز را در دقایق پایانی در واگن‌ها اقامه کردند.

یکی از مسافران این قطار در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: این قطار، حدود ۴۵ دقیقه قبل از نماز صبح متوقف شد که علت توقف برای مسافران مجهول بود.

وی با بیان اینکه این قطار هنگام اذان صبح، علی‌رغم اعتراضات مسافران توقف نداشت، اظهار کرد: بعد از این اعتراضات، این قطار، حدود ۲۰ دقیقه قبل از طلوع آفتاب در بسطام توقف کرده و مجبور شدیم نماز را در خارج از ایستگاه و داخل قطار اقامه کنیم.

یکی دیگر از مسافران نیز با اعتراض نسبت به این عدم توقف سر موقع برای نماز صبح، گفت: اطلاع‌رسانی در خصوص توقف قطار و زمان اقامه نماز ضعیف بود و شاید اگر اعتراض مسافران نبود، توقفی برای نماز صورت نمی‌گرفت.

وی همچنین بیان کرد: این تأخیر باعث شد تا به سفر بعدی خود که بلیط آن از قبل تهیه شده بود، نرسیم.

فرشاد زادخور، مدیرکل راه آهن شمال شرق (۱) در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص عدم توقف قطار تهران مشهد در هنگام نماز صبح، بیان کرد: علت عدم توقف این قطار در ایستگاه، نقص فنی قطار جلویی بوده است.

وی افزود: این نقص باعث شد که قطار نتواند برای اقامه نماز در ایستگاه مشخص شده توقف کند.

مدیرکل راه آهن شمال شرق در ادامه بیان کرد: قطار در نهایت حدود ۲۰ دقیقه پیش از طلوع آفتاب در بسطام توقف کرده و مسافران در خود قطار، نماز را اقامه کردند.

کد خبر 4841472

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =