سیاست شورای شهر همدان حمایت کامل از تیم فوتبال شهرداری است

همدان- رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: هیچ یک از اعضای شورای اسلامی شهر همدان مخالف تیم داری شهرداری نیست و همه اعضا حامی تیم فوتبال شهرداری همدان هستند.

کامران گردان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار داشت: تیم فوتبال شهرداری همدان امسال توانسته در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نسبت به فصل‌های گذشته نتایج خوبی را کسب کند.
وی افزود: تمامی اعضای شورای اسلامی شهر حامی تیم فوتبال شهرداری همدان هستند و هیچ‌گونه مخالفتی نسبت به تیم داری فوتبال در شورا وجود ندارد.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه تیم فوتبال شهرداری همدان چشم امید جوانان این شهر است، گفت: هدف شورای شهر گسترش ورزش شهروندی در سطح شهر بود و کسانی که در رشته فوتبال در ورزش شهروندی فعالیت می‌کنند چشم امیدشان رسیدن به تیم بزرگسالان شهرداری همدان است.
گردان خاطرنشان کرد: باید تا جایی که می‌توانیم از ظرفیت بومی در تیم فوتبال شهرداری همدان استفاده کنیم و کمتر بازیکن از خارج استان بگیریم و این از سیاست‌های ما در فصل‌های آینده خواهد بود.
وی با اشاره به صحبت‌های حاشیه سازان درباره منحل شدن تیم فوتبال شهرداری در فصل آینده گفت: به هیچ وجه چنین بحث و صحبتی وجود ندارد و ما با قدرت در فصل‌های آینده هم در لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم داری خواهیم کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر همدان عنوان کرد: بحث حمایت از هیچ تیم دیگری را هم نداریم ما تنها از تیم فوتبال شهرداری همدان که موظف هستیم حمایت می‌کنیم.
وی با اشاره پرداخت مطالبات بازیکنان بیان کرد: در فوتبال سطح اول کشور هم بسیاری از تیم‌ها دچار مشکلات مالی هستند و این موضوع تنها مربوط همدان نیست اما شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر همدان همه با تمام توان در کنار و حامی تیم فوتبال شهرداری هستیم.
گردان افزود: صحبت‌هایی شده تا شهردار و مدیران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تا پایان سال پرداخت‌هایی به تیم فوتبال شهرداری همدان داشته باشند.
کد خبر 4851910

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =