ارائه ۳ میلیون نفر_ساعت آموزش در بخش دولتی کرمانشاه

کرمانشاه_ مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: ۳ میلیون نفر_ساعت آموزش در بخش دولتی از ابتدای سال تا کنون ارائه شده است.

یاور محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۱۸ هزار و ۶۸۵ نفر دوره و سه میلیون و ۱۵۰ هزار نفر ساعت آموزش در بخش دولتی ارائه شده است.

وی افزود: همچنین چهار میلیون و ۷۸۶ نفر ساعت و ۱۹ هزار و ۳۰۸ نفر دوره آموزش در بخش خصوصی ارائه شده است.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه بیان داشت: در بخش دولتی یک میلیون و ۵۱۴ هزار و ۲۸۲ نفر ساعت و ۷۶۶۲ نفر دوره در مراکز دولتی شهری، ۳۰۴ هزار و ۹۳۲ نفر ساعت و ۲۶۱۵ نفر دوره در پادگان‌ها و ۱۷۱ هزار و ۳۷۱ نفر ساعت و ۱۱۷۳ نفر دوره در مناطق روستایی آموزش داده شد.

این مسئول از ارائه ۳۹ هزار و ۷۱۹ نفر ساعت و ۲۹۷ نفر دوره آموزش به دانشجویان خبر داد و گفت: آموزش در مراکز درمان اجباری معتادین بهبود یافته در قالب ماده ۱۶ و در مراکز تحت پوشش بهزیستی در قالب ماده ۱۵ مجموعاً به مدت ۷۸ هزار و ۶۱۱ نفر ساعت و ۶۷۱ نفر دوره ارائه شده است.

وی ادامه داد: همچنین در سکونتگاه‌های غیر رسمی، مهارت آموزی در محیط واقعی کار، مراکز سیار شهری و در صنایع نیز کارگاه‌های آموزشی برگزار شده است.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه عنوان کرد: عمده آموزش‌های بخش خصوصی در حوزه صنایع و پوشاک، مراقبت و زیبایی، فناوری اطلاعات، مالی و بازرگانی بوده است.

این مسئول تصریح کرد: ۱۸ مرکز دولتی و ۲۴۴ آموزشگاه فنی و حرفه‌ای آزاد در سطح استان کرمانشاه فعالیت دارد.

کد خبر 4852937

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 5 =