نفرات برتر مسابقات موتورسواری بانوان و آقایان مشخص شدند

نفرات برتر راند دوم موتورسواری بانوان و راند سوم آقایان مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ، دومین مرحله از مسابقات موتور ریس بانوان و سومین راند مسابقات در بخش آقایان ، که به نام گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب نامگذاری شده بود ، از ساعت ۱۰ صبح جمعه آغاز شد. در این رقابت ها که با استقبال پر شور علاقمندان روبرو شده بود ، ابتدا بانوان موتورسوار در سه کلاس ۱۲۵،۲۵۰ و مینی جی پی با یکدیگر به رقابت پرداختند و توانایی خود را برای رسیدن به سکوهای قهرمانی به آزمایش گذاشتند ، که مورد تمجید تماشاگران قرار گرفت.

در ادامه و از ساعت ۱۳/۰۰ نیز رقابت میان آقایان موتورسوار شروع شد مسابقه ای پر هیجان و حرفه ای با شرایط آب هوایی مناسب که شاید بتوان گفت یکی از مسابقات هیجان انگیز در این فصل بود ، این رقابت ها با حضور ۱۰۰ شرکت کننده از ۷ استان کشور برگزار شد.

در این مسابقه علاوه برکلاس های ۱۲۵،۲۵۰،۶۰۰ و ۱۰۰۰ سی سی کلاس های دیگری هم از جمله استریت ، ۲۵۰ سی سی همگانی ، مینی جی پی و ۱۰۰۰ گروه B نیز حضور داشتند

​رقابت های دیروز همچنین میهمان ویژه ای داشت ،  تقی زاده معاون حقوقی و پارلمانی وزارت ورزش از نزدیک در پیست آزادی نظاره گر تلاش موتورسوران در رسیدن به خط پایان بود و به همراه مازیار ناظمی سرپرست ، فیروزه سید مهدی نائب ریس بانوان و شهزاد کیانی دبیر فدراسیون در مراسم توزیع جوایز حاضر بودند و کاپ های نفرات برتر را اهدا کردند.

نتایج کلاس بانوان: 

 کلاس ۱۲۵ سی سی                                                                              
 ۱-مرضیه رحمتی  تهران 
۲-نیلوفر رویت وند  البرز
۳-باران هادی زاده  تهران                                                             
 کلاس مینی جی پی                                                                
 ۱-مریم طلایی  آیلند 
۲-نیلوفر رویت وند  البرز
۳-سمیه همتی  تهران                                                                      
 کلاس ۲۵۰ سی سی 
۱-بهناز شفیعی  تهران 
۲-آزاده گیلانی ، گیلان
 ۳-مریم طلایی آیلند

نتایج کلاس آقایان: ​

در کلاس ۲۵۰ سی سی همگانی
۱-علیرضا ترشیزی تهران
۲-میثم جمعه پور تهران
۳-مهدی یار احمدی تهران
کلاس ۲۵۰ سی سی قهرمانی
۱-محمد امین کارخانه تهران
۲-سید مهدی عسگری تهران
۳-محمود کهنی تهران
کلاس ۱۲۵ سی سی قهرمانی
۱-علیرضا برقمدی تهران
۲- حسین برومند خراسان رضوی
۳-ابراهیم کلبادی از مازندران
کلاس ۱۰۰۰ B  سی سی
۱-حسین خانلو تهران
۲-محمدرضا ضیایی اصفهان
۳-محمد شهریاری البرز
کلاس استریت 
۱-حسین شیخ بهایی از خراسان رضوی
۲-محمدرضا سالاری تهران
۳-سید علی میراحمدی تهران
کلاس مینی جی پی
۱-حسین برومند خراسان رضوی
۲-میلاد پیل کن خراسان رضوی
۳-سعید قربانزاد خراسان جنوبی 
کلاس ۱۰۰۰ سی سی قهرمانی
۱-مهدی جابری تهران
۲-حمید محسنی تهران
۳-محسن مرگن تهران
نتایج کلاس ۶۰۰ سی سی قهرمانی بعد از بررسی اعتراضات مشخص خواهد شد

کد خبر 4853329

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =