سفر به مناطق محروم استان ایلام در دستور کار مدیران قرار گیرد

ایلام - استاندار ایلام گفت: سفر به شهرستان ها و مناطق محروم استان در دستور کار مدیران قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی عصر دوشنبه در جریان برنامه‌های مردمی خود، با جمعی از شهروندان ایلامی با حضور مسئولان دستگاه‌های ذی ربط دیدار کرد و ضمن رسیدگی به خواسته‌ها و مطالبات آنان، دستورات لازم برای حل مسائل مشکلات مطرح شده صادر نمودند.

استاندار ایلام در حاشیه ملاقات‌های مردمی ضمن اینکه از مدیران خواست که نگذارند کار مردم بر زمین بماند، اضافه کرد: مشروعیت هر مسئولیتی پاسخگویی در مقابل مردم است و در این راستا حضور مسئولان در بین مردم و در دسترس بودن آنان می‌توان این مهم را تحقق بخشد.

وی دیدارهای مردمی را فرصتی برای بیان مسائل و مشکلات مردم و پاسخگویی مسئولان عنوان کرد و گفت:
در شرایط کنونی کشور مسئولان بیشتر به وضعیت مردم رسیدگی کنند.

وی افزود: در استان برنامه‌های متنوعی برای ارتباط با مردم تعریف شده است از جمله برنامه هفتگی ملاقات عمومی، برنامه ماهیانه حضور مسئولان در سامانه سامد و همچنین برگزاری میز خدمت در جهت حضور بی واسطه مسئولان در بین مردم بصورت فصلی برگزار می‌شود.

استاندار ایلام در ادامه گفت: سفر به شهرستان‌ها و مناطق محروم استان از دیگر برنامه‌های حضور مسئولان دربین مردم است.

وی با اشاره به این مهم که فلسفه وجودی همه مسئولان خدمت به مردم است، اضافه کرد: میزان رضایت مردم از یک مسئول بازخورد مناسبی می‌تواند از عملکرد وی باشد و در این زمینه همه ما بایست جوری عمل کنیم که به این هدف مهم نائل شویم.

گفتنی است که در برنامه‌های دیدار مردمی استاندار ایلام هر هفته بین ۳۰ تا ۴۰ نفر موفق به طرح خواسته‌ها و مشکلات خود می‌شوند و منتج به پیگیری‌های مستقیم می‌گردد که بر اساس برآوردهای های بعمل آمده این برنامه رضایت و اقبال عمومی را در پی داشته است.

بر اساس این گزارش به گفته استاندار ایلام بیشتر خواسته‌های مردمی حول محور اشتغال جوانان، مشکلات مالی و معیشتی، مسائل درمانی، کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان، برخی موانع اداری و … است.

کد خبر 4855627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =