طرح های مهم اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاه های اجرایی اعلام شود

شهرکرد - استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح های مهم اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاه های اجرایی در چهارمحال و بختیاری اعلام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اقبال عباسی شامگاه سه شنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به تخلف در پروژه تکمیل راه اردل - گورمیزه- دوپلان اظهار داشت: متخلفی که نقشه مصوب راه را در این پروژه نادیده گرفته صرف نظر از اینکه ملک متعلق به چه کسی است، شناسایی و به مقام قضائی معرفی شود.

وی بیان کرد: یک گروه کاری متشکل از معاونت عمرانی استانداری، گردشگری، راه و شهرسازی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرمانداری شهرستان مربوطه، منابع طبیعی و نماینده بازرسی و مشاوره طرح برای تعیین مسیر جدید تشکیل شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در مهلت یک هفته این مسیر جدید تعیین شود و هر مسیری که گروه کاری به نتیجه برسد، اداره کل راه و شهرسازی آن را دنبال کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص پروژه پیست‌های اسکی بارده و کوهرنگ استان با تاکید بر اینکه باید پروژه‌ها به بخش خصوصی واگذار شود، گفت: اداره کل ورزش و جوانان باید با کمک کارشناسان و وزارتخانه مربوطه طرحی برای پیست اسکی کوهرنگ ارائه کند.

وی افزود: مدیران دستگاه اجرایی که پروژه‌های اقتصاد مقاومتی را پیگیری و اجرا نکنند به وزیر مربوطه معرفی خواهد شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طرح‌های مهم اشتغال زا که منجر به مقاوم کردن اقتصاد شده، دارای مطالعه و آماده اجرا هستند، باید به عنوان طرح‌های اقتصاد مقاومتی مطرح شوند.

وی ادامه داد: تعداد ایستگاه‌های خاص و مهم به منظور رساندن رسانه به نقاط محروم استان در قالب یک درخواست توسط صدا و سیما به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تحویل شود که جز طرح‌های مهم و اولویت دار اقتصاد مقاومتی خواهد شد.

عباسی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی طرح‌های پیشنهادی برای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی سال آینده را در مدت پنج روز به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ارائه دهند تا در نهایت پس از جمع بندی لیست نهایی مشخص شود.

کد خبر 4856575

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =