پیشتازان اولیه انتخابات مجلس در فارس

شیراز- پس از پایان رای گیری و آغاز شمارش آرای انتخابات مجلس در فارس منابع غیر رسمی نسبت به ارائه اسامی پیشتازان حوزه های انتخابیه اقدام کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اخبار اولیه از شمارش آرای مأخوذه از مردم و اعلام برخی از منابع غیر رسمی در تعدادی از حوزه‌های انتخابیه استان فارس اسامی پیشتازان منتشر شده است.

در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان بر اساس آمار اولیه و منابع غیر رسمی علیرضا پاک فطرت، محمدرضا محمدی کشکولی، جعفر قادری و ابراهیم عزیزی چهار نماینده‌ای هستند که تاکنون بیشترین آرا را کسب کرده‌اند.

بر اساس این آمار در حوزه انتخابیه سروستان و خرامه و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری در صدر آرای شمارش شده قرار دارد. در حوزه انتخابیه جهرم و خفر نیز دکتر رضایی کوچی و در حوزه انتخابیه بوانات و آباده نیز رحیم زارع پیشتاز هستند.

در حوزه انتخابیه لامرد و مرد رقابت میان محسن علوی و سید موسی موسوی پایاپای در حال دنبال است. در حوزه انتخابیه فیروز آباد، فراشبند و قیر و کارزین میر محمد مهدی فروردین در رقابت با سایر کاندیداها پیش است.

بر اساس این آمارها در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت نیز محمد جواد عسکری و در حوزه انتخابیه فسا نیز حجت الله فیروزی پیشتاز هستند.

همچنین فرهاد طهماسبی از حوزه نی ریز و استهبان نیز در صدر آرای شمارش شده تاکنون قرار دارد.

این نتایج غیررسمی بوده و همچنان قطعی نشده است.

کد خبر 4859380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =