حرام‌خوری‌ افراد را به سمت نوکری آمریکا می‌کشاند

بیرجند- نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به درخشش مردم در انتخابات گفت: حرام‌خوری‌ها افراد را به سمت نوکری آمریکا می‌کشاند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی سه‌شنبه شب در دیدار با نمایندگان منتخب مردم خراسان‌جنوبی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در انتخابات باز هم مردم ایران پیروز حقیقی بودند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مردم در این دوره از انتخابات، انتخابی قابل قبول داشتند، بیان‌کرد: از سال ۴۲ که امام (ره) و ملت ایران قیام کردند با یک مبارزه نابرابر رو به رو بودند.

پشتوانه اصلی ملت ایران عنایت پروردگار

عبادی ادامه‌داد: از آن روز که دو نیم کره شرقی و غربی در برابر اسلام ایستادند تا به امروز بارها دیده‌ایم که در روزهای ضرور دست غیبی به یاری این ملت و اسلام آمده است.

وی با بیان اینکه پشتوانه اصلی ملت ایران عنایت پروردگار است، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره در برابر اظهار نگرانی افراد از سلطه‌جویی و توطئه‌افکنی استکبار به این عنایات معنوی و پشتوانه‌های الهی اشاره داشته‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی‌گفت: توکل و اتکاء به ذات پروردگار در برابر دشمنانی که به هیچ چیز پایبند نیستند همواره در سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مورد تأکید قرار گرفته است.

ضرورت مراقبت و همکاری در راستای کنترل بیماری جدید

عبادی با اشاره به ترساندن مردم از حضور در صحنه به بهانه یک بیماری، اظهارکرد: البته در مورد این بیماری جدید (بیماری کرونا) باید مراقبت، ملاحظه، رعایت و همکاری‌های لازم وجود داشته باشد.

وی بیان‌کرد: به نظر می‌رسد که در ایران موضوع این بیماری همراه با یک جریانات سیاسی بیرونی و درونی است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تبیین اینکه مردم خراسان‌جنوبی در انتخابات به خوبی درخشیدند، ادامه‌داد: موضوع شرکت مردم در انتخابات را از الطاف خفیه و یا جلیه پروردگار می‌دانیم که همواره این الطاف از سال ۴۲ همراه این مردم بوده است.

عبادی گفت: مردم عزیز ایران در صحنه انتخابات بعد از توطئه‌های سنگین دشمن چون اتفاقات مرتبط با گرانی بنزین در آبان و حوادث پیرامون شهادت شهید سلیمانی خوش درخشیدند چرا که دشمن تمایل داشت این مسائل را تا اسفندماه و زمان انتخابات ادامه دهند.

وی اظهارکرد: در ۱۰ دوره قبل مجلس شورای اسلامی کسانی وارد مجلس شده و خدمت کردند و افرادی نیز بعدها نوکرهای بیگانه شدند.

حرام‌خوری‌ها افراد را به سمت نوکری آمریکا می‌کشاند

ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تبیین اینکه خواست مردم همواره اجرای آرمان‌های انقلاب اسلامی است، بیان‌کرد: وکیل و نمایندگان مردم شهید پرور ایران اسلامی نتیجه فعالیت‌هایشان باید اسلام عملی و واقعی باشد.

عبادی ادامه‌داد: وقتی حرام‌خوری‌ها شروع می‌شود، دل‌ها قسی شده و در نهایت به سمت نوکری آمریکا می‌رود.

وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب باید آرمان‌ها را در صحنه عملی و میدانی مشاهده کنیم، یادآورشد: البته همه ما در برابر دشمن و بیگانه موظف به همکاری و همیاری با منتخبین مردم در مجلس و سایر مدیریت‌ها هستیم.

کد خبر 4863429

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =