رسانگار ، سایت خرید VPS ویندوز یا لینوکس با تحویل فوری

با خرید VPS لینوکس/ویندوز از رسانگار بصورت فوری سرور خود را تحویل گرفته و از بالاترین کیفیت ارائه سرویس بهره مند خواهید شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ezVPS رسانگار به شما امکان خرید سرور مجازی لینوکس یا ویندوز بر روی دیسک‌های پر سرعت NVME را با تحویل فوری خواهد داد، همچنین این سرویس‌ها با تخفیف ویژه به کاربران عزیز خبرگزاری مهر ارائه خواهند شد

VPS مخفف کلمه Virtual Private Server یا سرور مجازی خصوصی است ، سرور مجازی دارای مزایای زیادی چون امکان انتخاب سیستم عامل ، امکان مدیریت فایروال، امکان نصب و دسرتسی به سرویسهای مختلف از جمله WEB , FTP , SSH و … غیره است. خرید VPS با سیستم عامل لینوکس یا ویندوز در رسانگار برای کاربران سایت مهرنیوز یا ۴۰% تخفیف ویژه همراه خواهد بود . برای خرید VPS لینوکس یا ویندوز می‌توانید از میان سرویسهای مختلف NVMe یا HDD یکی را انتخاب کنید . رسانگار کیفیت سرویس و خدمات ارائه شده خود را با امکان بازگشت وجه را تضمین می‌کند.

خرید VPS لینوکس

خرید VPS لینوکس از رسانگار با امکانات کامل مدیریتی و تحویل فوری همراه خواهد بود، این سرورها در زمان سفارش امکان انتخاب توزیع های مختلف لینوکس از جمله CentOS, Ubuntu , Debian با آخرین نسخه‌ها را به شما خواهند داد ، همچنین همه سرورهای مجازی رسانگار دارای ویژگی‌های مهمی همچون دسترسی کامل root از طریق SSH ، فعال سازی و تحویل فوری ، دسترسی دائمی از از طریق VNC بوده و پایداری بالا و پشتیبانی رسانگار نیز تضمین کننده خرید شما خواهد بود.
برای خرید سرور مجازی به راحتی سفارش خود را با چند کلیک ثبت کرده و سرور خود را تحویل بگیرید
شایان ذکر است با ثبت کد MehrnewsVPS در زمان خرید می‌توانید با ۴۰% تخفیف ماه اول سفارش خود را ثبت نمائید . سرورهای مجازی لینوکس رسانگار قابل ارائه با دیسک‌های فوق پرسرعت SSD-NVMe و SAS/SATA می‌باشند که با توجه به نیاز خود به سرعت بیشتر یا فضای دیسک بیشتر می‌توانید هر کدام از این پلنها را انتخاب کنید.

خرید VPS ویندوز

خرید VPS ویندوز نیز به سادگی خرید هر سرویس دیگر رسانگار می‌باشد ، سرورهای مجازی ویندوز رسانگار در ایران یا اروپا و آمریکا با سیستم عامل ویندوز سرور ۲۰۱۲و ۲۰۱۹ و ۲۰۱۶ بصورت فوری با دسترسیAdministrator و پنل مدیریت کامل در تحویل داده خواهد شد و شما با استفاده از کد MehrnewsVPS می‌توانید از تخفیف ۴۰ درصدی برای خرید این سرویس‌ها استفاده کنید.
سرور مجازی ویندوزی ویندوز رسانگار روی سخت افزارهای قدرتمند بر پایه پردازنده‌های قوی از خانواده Xeon e5 ارائه خواهند شد این سرورهابا استفاده از تکنولوژی kvm تضمین کننده منابع اختصاصی و سرعت فوق العاده سرویس ارائه شده خواهند بود.

خرید هاست مدیریت شده

رسانگار این امکان را برای صاحبان وب سایت‌ها فراهم آورده است تا بتوانند وب سایت‌های خود را به سرور مدیریت شده ویژه هاستینگ انتقال داده و از سرعت و کیفیت به مراتب بیشتر نسبت به هاست اشتراکی بهره مند شوند، این سرورها پس از سفارش با نصب کنترل پنل دایرکت ادمین در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل داده شده و انتقلا اطلاعات شما نیز بصورت رایگان از سرویس دهنده قبلی انجام خواهد شد، همچنین مانند دیگر سرویسهای معرفی شده در این مقاله ۴۰ درصد تخفیف با وارد کردن کد MehrnewsVPS قابل دریافت خواهد بود . سرور مجازی هاستینگ دارای ویژگی‌هایی چون منابع سخت افزاری قدرتمند و پشتیبانی رسیدگی به مشکلات و همچنین لایسنس رایگان کنترل پنل هستند، در صورتی که بخواهید در خصوص سرور هاستینگ و سایر سرورها و هاست های اشتراکی سوالات مشاوره‌ای خود را بپرسید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در وبسایت یا گفتگوی آنلاین با رسانگار تماس بگیرید.

خرید VPS ایران

برای خرید سرور مجازی ایران کافی است از بین پلنهای موجود با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنید، خرید سرور مجازی ایران با هزینه‌های مناسب و تخفیف %۴۰ ویژه کاربران مهرنیوز همراه خواهد بود. این وی پی اس ها دارای ویژگی‌های مهمی از حمله موراد زیر هستند:

· تحویل سریع

· پنل مدیریت سرویس

· دسترسی به VNC

· دسترسی کامل سطح بالا به سرور

· پشتیبانی پاسخ گو

با خرید VPS ایران می‌توانید تجربه‌ای جدید از سرعت و عملکرد سرور مجازی را داشته باشید. خرید VPS لینوکس/ویندوز در داخل کشور با لینوکس و ویندوز امکان پذیر است .
چنانچه قصد سفارشی سازی مشخصات سرور مجازی را دارید می‌توانید سرورهای customVPS رسانگار در داخل کشور با قابلیت پیکربندی توان پردازشی تا ۳۲ هسته و ۱۲۸ گیگابایت رم را انتخاب کنید.
 

سرویس دهنده VPS در ایران

خرید سرور مجازی از رسانگار در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت انجام می‌شود. در رسانگار امکان خرید VPS با سیستم عامل ویندوز برای استفاده بصورت ریموت دسکتاپ وجود خواهد داشت دارد. با استفاده از کد تخفیف MehrnewsVPS می‌توانید از ۴۰ درصد تخفیف در اولین خرید خود بهره مند شوید . خرید VPS لینوکس یا ویندوز که از عمده سیستم سیستم عامل‌های سرورهای مجازی است روی روی سرورهای قدرتمند میزبانیی ز رسانگار به سادگی چند کلیک خواهد بود.

در خرید سرور مجازی معمولاً نکاتی نظیر بررسی نوع سخت افزار، بررسی نوع پشتیبانی و بررسی نوع دسترسی‌ها و نوع قابلیت‌ها مهم تلقی می‌شود به طوری که در صورت نقص هر کدام کارایی با نقص و کاستی کیفیت مواجه می‌شود. در رسانگار تمامی عوامل در نظر گرفته شده است تا کیفیت خدمات و پلن ها متناسب با نیازهای شما باشد، در موضوع خرید سرورهای مجازی پشتیبانی و پاسخ گویی باید امری بسیار مهم تلقی شود و خرید سرویس متناسب با نیازهای فنی شما صورت پذیرد، به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید سوالات خود را با کارشناسان فروش ما از طریق گفتگوی آنلاین سایت مطرح کنید، همچنین پشتیبانی رسانگار همیشه برای رسیدگی به مشکلات سرور شما آماده پاسخ گویی می‌باشد تا مشکلات فنی و احتمالی را به سرعت رفع شود.

دو سرویس دیگر رسانگار سرور مجازی NodeJS و سرور مجازی Gitlab می‌باشد که به همراه دیسک NVME و با دسترسی کامل و نحویل فوری و کنترل پنل مدیریت مانند دیگر سرورهای ezVPS رسانگار ارائه می‌شود. برای خرید این نوع سرویسهای نیز می‌توانید از تخفیف ۴۰ درصد با ثبت کد MehrnewsVPS بهره مند شوید.

چرا خرید سرور مجازی از رسانگار؟

بصورت خلاصه خبرگزاری مهر خرید سرور مجازی از رسانگار به چند دلیل مهم که در زیر به آنها اشاره شده پیشنهاد می‌کند:

· ارائه پشتیبانی حرفه ای برای خدمات و راه اندازی سرویسهای مختلف موردنیاز کاربران

· تحویل آنی سرویس بلافاصله پس از خرید

· ارائه پنل مدیریت کامل برای تحت کنترل داشتن همه ابعداد مختلف مورد نیاز مدیریت یک سرور مجازی

· بکارگیری سخت افزارهای قدرتمند و جدیدترین تکنولوژی دیسک جامد یعنی NVMe

· هزینه مناسب در مقابل کیفیت خدمات دریافتی بسیار بالا

بنابراین چنانچه رسانگار را برای دریافت خدمات میزبانی و سرور خود انتخاب کنید از بالاترین سطح دسترسی به سرورهای مجازی و همچنین تخفیف‌های مناسب و پشتیبانی پاسخ گو برخوردار خواهید. رسانگار همواره سعی در افزایش کیفیت و قابلیت‌های فنی خدمات ارائه شده خود دارد، تمامی سرورهای مجازی با امکان ارتقا آنلاین در تمام ساعات شبانه روز به شما این امکان را خواهند داد تاچنانچه بخواهید به صورت مشخص مقدار منابع پردازشی بیشتر برای سرور در اختیار داشته و یا کنترل پنل خاصی را نصب کنید فقط با چند کلیک سرور خود را ارتقا دهید،

امیدواریم با انتخاب این سایت برای دریافت خدمات میزبانی خود بتوانید کسب و کار خود را در شرایط فعلی اقتصاد با سرعت هر چه بیشتر بهبود ببخشید.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4879887

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha