کلیه  سهمیه‌های کسب شده کشتی تاکنون مورد تأیید است

کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون های جهانی تا سه هفته آینده تکلیف چگونگی کسب سهمیه های باقی مانده المپیک ۲۰۲۰ توکیو را مشخص خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به تقل از فدراسیون کشتی، با توجه به شیوع ویروس کرونا و کناره گیری برخی از کشورها برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، با تصمیم کمیته بین المللی المپیک مقرر شد این بازی ها با نام المپیک ۲۰۲۰ توکیو حداکثر تا تابستان سال آینده (۲۰۲۱) برگزار گردد.
بر این اساس کلیه سهمیه های کسب شده بازیهای المپیک که تا این تاریخ توسط کمیته بین المللی المپیک تایید گردیده به قوت خود باقی مانده و برنامه ریزی جهت ۵۷ درصد سهمیه باقیمانده تا سه هفته آینده توسط کارگروهی از IOC (کمیته بین المللی المپیک) با فدراسیون های جهانی هر رشته تدوین و ارسال میگردد.
همچنین تاریخ برگزاری بازیهای المپیک در سال ۲۰۲۱ (نام این المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد بود) توسط کارگروهی دیگر تا سه هفته آینده مشخص خواهد شد. رصد مسابقات جهانی، لیگ های حرفه ای و مسابقات قاره ای سال آینده از اهم ارزیابی این کارگروه بوده و در پایان نسبت به قرار دادن بهترین تاریخ برای برگزاری این بازی ها اقدام خواهد شد.
 در مورد برنامه های المپیک سولیداریتی که جهت بازی های ۲۰۲۰ مقرر گردیده بود این برنامه ها تا زمان بازی ها یعنی ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت که شامل پرداخت حقوق قهرمانان و دیگر برنامه های OS می‌باشد.
همچنین کلیه هزینه های صورت گرفته توسط کشورها به قوت خود باقی و تمام سررسید های پرداخت فعلا معلق می گردد. و رزرو هتل ها، بیلیط ها و هزینه های پرداختی برای سال آینده لحاظ خواهد شد.
کد خبر 4887257

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =