عدم رایگان شدن اینترنت در واحدهای دانشگاه فنی و حرفه ای

معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: هنوز تمام واحدهای آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای از اینترنت رایگان بهره مند نشده اند.

غلامرضا کیانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره رایگان شدن اینترنت آموزشکده و دانشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: هنوز تمام واحدها آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای از اینترنت رایگان بهره مند نیستند، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش هستند از طریق مجموعه های خصوصی که سرویس دهنده هستند، این کار را انجام دهند.

وی درباره آخرین وضعیت آموزش مجازی در واحدهای دانشگاه فنی و حرفه ای ادامه داد: بدون استثناء تمام ۱۷۵ مرکز آموزشی دانشگاه، هم  آموزش مجازی برخط و هم برون خط را اجرا می کنند و اکثریت دروس نظری دانشگاه فنی و حرفه ای به صورت مجازی ارائه می شود.

معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: برای درس های عملی که قابلیت پوشش دادن نداشته باشند نیز با تصویب کمیته های مرتبط با دانشکده درحال برنامه ریزی هستیم، اگر دانشگاه ها بازگشایی شوند، این دروس به صورت حضوری ارائه می شود و در غیر این صورت باید فکر دیگری برای آن شود، در هر صورت برای آنها هم حداقلی از جلسات ممکن را برگزار خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: LMS (سیستم آموزش مجازی) دانشگاه نیز که قبلا وجود نداشت، راه اندازی شده است و با قدرت این کار را دنبال می کند.

وی درباره شهریه ها نیز توضیح داد: در خصوص شهریه ها مطابق با سیاست های وزارت علوم عمل خواهیم کرد، درصورتی که احیانا واحدی حذف شود و یا در موارد نادری حذف ترم صورت گیرد، براساس سیاست های وزارت علوم و تصویب هیات امنا عمل خواهیم کرد.
 

کد خبر 4911341

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =