تورم تولیدکننده برق ۴ درصد کاهش یافت

شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در سال‌ ١٣٩٨ برابر با ١٢١.٢٥ است که نسبت به سال قبل ٣.٩٦ درصد کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز آمار ایران گزارش شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق در سال ١٣٩٨ را منتشر کرد.

شاخص کل قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در سال ١٣٩٨ برابر با ١٢١.٢٥ است که نسبت به سال قبل ٣.٩٦ درصد کاهش داشته است. شاخص قیمت بخش برق در سال ١٣٩٧، رقم ١٢٦.٢٤ بوده که نسبت به سال قبل از آن معادل ٤.٧٤ درصد افزایش داشته است.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات اوج بار، در ١٣٩٨ برابر با ١١٨.١٣ است که نسبت به سال قبل ٦.٠٨ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ١٣٩٧ برابر با ١٢٥.٧٨ بوده که نسبت به سال قبل ٦.٨٥ درصد افزایش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات میان بار، در سال ١٣٩٨ برابر ١١٧.٤١ است که نسبت به سال قبل ٤.٢ درصد کاهش داشته است. شاخص مذکور در سال ١٣٩٧ برابر با ١٢٢.٥٩ بوده که نسبت به سال قبل ٣.٩٨ درصد افزایش یافته بود.

شاخص قیمت تولیدکننده بخش برق، بر مبنای سال پایه ١٣٩٠، در ساعات کم بار، در سال ١٣٩٨ برابر ١٣٣.٥٥ است که نسبت به سال قبل ١.٥٦ درصد کاهش داشته است. همچنین عدد شاخص مذکور در سال ١٣٩٧ برابر ١٣٥.٦٦ بوده که نسبت به سال قبل ٦٩.٤ درصد افزایش یافته بود.

کد خبر 4920853

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 1 =