مدیران ضعیف و ناتوان قبل از برکناری استعفا دهند

ایلام-استاندار ایلام با اشاره به اینکه مدیران ضعیف و ناتوان قبل از برکناری استعفا بدهند، گفت: دم دفاع از دستاوردها موجب نمایش ضعیف عملکرد مسئولان در بین مردم می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام عصر امروز چهارشنبه در نشست مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای اشتغال استان ضمن انتقاد از انفعال و بی تحرکی برخی از مدیران گفت: عالم مدیریت صحنه تلاش و خدمت به مردم است و مدیران ضعیف و ناتوان که انگیزه کار کردن ندارند، قبل از برکناری استعفا بدهند.

وی با اشاره به ضعیف بودن برخی از مدیران در ارزشیابی های به عمل آمده، افزود: مدیرانی که در گزارش عملکرد ضعیف ارزیابی شده اند دو حالت دارد یا در ارائه گزارش عملکرد خوب عمل نکرده اند که باید اصلاح کنند یا اینکه واقعاً عملکرد ضعیفی داشته اند که لازم است استعفا بدهند تا آنکه توان کار و پاسخگویی دارد، بیاید.

استاندار ایلام در ادامه با اشاره به دستاوردهای خوب بدست آمده در استان، بیان کرد: این دستاوردها در هر استان دیگر بود با آب و تاب آن را بازگو می کردند اما برخی از مدیران ما حتی توان تشریح و بازگو کردن این دستاوردها را که خود در آن نقش داشته اند، نداشتند و این از نشانه های مظلومیت دولت است.

وی ادامه داد: عدم دفاع از دستاوردها موجب نمایش ضعیف عملکرد مسئولان در بین مردم و باعث بدبینی در آنان می شود و از این بابت مسئولان مربوطه بایست پاسخگوی اصحاب رسانه و فضای مجازی در تشریح عملکرد خود باشند.

نماینده عالی دولت در استان در خصوص برخی قضاوت های دوگانه نسبت به گزارشات مرکز آمار از جانب برخی کنشگران فضای مجازی گفت: برخی با بولد کردن نرخ تورم استان سعی در پنهان کردن دستاوردهای استان دارند در حالیکه اگر آنها گزارش مرکز آمار را در مورد نرخ تورم قبول دارند چرا در ارتباط با دیگر گزارشات این مرکز چون کاهش نرخ بیکاری استان چنین نظری ندارند.

وی با اشاره به این مطلب که برخی علت تورم در استان را صرفاً نظارت ضعیف بر بازار و توزیع کالا عنوان می کنند، افزود: این در حالی است که افزایش نرخ تورم به علل و عوامل گوناگونی از جمله گردش مالی، میزان نقدینگی، فرهنگ مالی، میزان عرضه و تقاضا و … دیگر موارد بستگی دارد.

استاندار ایلام در بخش دیگری از صحبت های خود از افزایش معافیت گازرسانی به واحدهای صنعتی و اقتصادی و تولیدی خبر داد و گفت: معافیت گازرسانی به واحدهای صنعتی و اقتصادی و تولیدی از ۲۴۰ میلیون تومان به ۴۸ هزار دلار به نرخ سامانه نیما افزایش یافته است.

وی ضمن اینکه از دستگاه متولی خواست که این مزیت را برای افراد ذی نفع به شکل گسترده اطلاع رسانی نماید، افزود: افزایش سقف معافیت گازرسانی در کاهش هزینه ها، جلوگیری از تخریب محیط زیست و منابع طبیعی و جلوگیری از قاچاق سوخت موثر است.

کد خبر 4935805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =