دسترسی شهروندان زنجانی به خدمات بهداشتی افزایش پیدا کند

زنجان-استاندار زنجان بر لزوم افزایش سطح دسترسی عادلانه مردم استان زنجان به خدمات بهداشتی و درمانی تاکید کرد و گفت: باید دانشگاه علوم پزشکی استان برای تحقق این امر مهم برنامه ریزی کند.

فتح الله حقیقی در گفتگو با خبرنگار مهر به افزایش سطح دسترسی عادلانه مردم استان زنجان به خدمات بهداشتی و درمانی تاکید کرد و گفت: باید دانشگاه علوم پزشکی استان برای تحقق این امر مهم برنامه ریزی لازم را داشته باشد.

وی براتمام طرح‌های نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان در استان تاکید کرد گفت: اتمام این طرح‌ها باعث ارتقای ارائه خدمات درمانی به بیماران می‌شود.

استاندار زنجان، با بیان اینکه کرونا تمام نشده است، اظهار کرد: کرونا همچنان در جامعه وجود دارد و تنها در صورتی این بیماری از بین می‌رود که مردم پروتکل‌های بهداشتی وفاصله اجتماعی را رعایت کنند.

حقیقی گفت: حوزه اجتماعی در استان زنجان نسبت به ارائه برنامه در حوزه بهداشت و درمان مبادرت کند و دست دانشگاه علوم پزشکی را بگیرد تا بیماری کرونا هر چه زودتر ریشه کن شود.

وی ابراز کرد: حوزه اجتماعی بسیار نقش مؤثری در کاهش تبعات بیماری کرونا دارد و می‌تواند برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی کرونا برنامه خوب و مدونی را ارائه بدهد.

استاندار زنجان، با بیان اینکه بیماری کرونا مردم را دچار استرس و افسردگی کرده است، افزود: برنامه‌های حوزه اجتماعی ارائه شده باید امید آفرینی و شادی مردم را به دنبال داشته باشد و برای اجرایی شدن این برنامه‌ها باید رسانه‌ها همکاری کنند.

حقیقی تاکید کرد: از مردم در خواست می‌شود برای قطع زنجیره بیماری کرونا الزامات بهداشتی را رعایت کنند تا هر چه زودتر استان به وضعیت سفید برسد.

کد خبر 4936512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =