ارتقاء زیرساخت های آموزشی در مناطق روستایی در دستور کار قرار دارد

سنندج – مدیرکل آموزش و پرورش کردستان ارتقاء زیرساخت های آموزشی در مناطق روستایی را یکی از اولویت های اصلی در این استان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رشید قربانی شامگاه شنبه در جریان بازدید از وضعیت شماری از مدارس و پروژه‌های در دست اجرای منطقه کلاترزان سنندج، اظهار کرد: تلاش در راستای ارتقا وضعیت زیرساخت‌های آموزشی در سراسر استان به ویژه مناطق روستایی با جدی دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش کردستان نگاه همراه با عدالت به مناطق شهری و روستایی را همواره در دستور کار قرار داده و در این راستا طی چند سال اخیر چندین پروژه در مناطق روستایی کردستان اجرایی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: انتظار می‌رود که این گونه اقدامات در مناطق روستایی استان کردستان زمینه برای افزایش پوشش تحصیلی را فراهم کند.

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در ادامه از روند آموزشی تعدادی از مدارس روستایی و هم چنین پروژه‌های عمرانی در حال احداث منطقه کلاترزان بازدید کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این برنامه از دبستان‌های روستاهای تودار ملأ و طاله وران و مدارس در حال ساخت این روستاها، مدرسه روستای کرگین و زمین محل احداث مدرسه و هم چنین مدارس روستاهای نگل و میانه بازدید کرد.

رشید قربانی به همراه مسئولین منطقه ضمن حضور در کلاس‌های درس و در جمع دانش آموزان، با مدیران مدارس، معلمان و عوامل اجرایی و آموزشی این واحدهای آموزشی گفتگو کرد و از نزدیک در جریان برنامه‌ها و فعالیت‌های مدارس منطقه و تشکل کلاس‌های درس با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی قرار گرفت.

کد خبر 4938063

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =