تحریم های آمریکا ذره‌ای از اعتبار و اقتدار ناجا نمی‌کاهد

ایلام-فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا ذره‌ای از اعتبار و اقتدار ناجا نمی‌کاهد ، گفت: پلیس با اقتدار به راهش ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جمال شاکرمی ظهر دوشنبه در حمایت از نیروی انتظامی و در دیدار با فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار کرد: نیروی انتظامی ستون امنیت در کشور است و مردم به خوبی و با کمال آرامش به این ستون مستحکم تکیه داده اند.

وی به تحریم های دولتمردان آمریکایی علیه چند تن از فرماندهان نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: خوی استکبار همین است و هر جا که بداند خدمتگزاری در کشور به مردم خدمت می کند آن را تحریم می‌کند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام خاطرنشان کرد: آمریکا تصور می‌کند با گستاخی و اعمال تحریم می‌تواند کشور را از پویایی باز دارد اما سخت در اشتباه است، تحریم‌های ظالمانه و به گفته خودشان فلج کننده هیچگاه نتوانسته از عزم ملت بکاهد بلکه آنان را نسبت به راهی که در پیش گرفته‌اند امیدوارتر خواهد کرد.

این مقام ارشد نظامی با اشاره به اینکه دشمنان از حرکت و مسیر ناجا برای تامین نظم و امنیت عصبانی هستند، گفت: این تحریم ها تنها موجب انسجام بیشتر، همبستگی ملی و افزایش اقتدار نیروهای مسلح و ناجا شده است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران بیش از پیش در کنار این پلیس خدوم و انقلابی خواهد بود، یادآور شد: نیروی انتظامی با عمل به توصیه ها و فرامین مقام معظم رهبری (دامت برکاته) نزد مردم و دولت از جایگاه والایی برخوردار است و مردم پلیس را از خود می دانند.

سردار شاکرمی تصریح کرد: سپاه پاسداران در کنار سایر نیروهای مسلح و حمایت مردم با اقتدار پشتیبان ناجا بوده و از طرح ها و ماموریت هایی که در راستای تامین امنیت مردم در مرزها و داخل شهرها اجرا می کند حمایت خواهد کرد.

فرمانده سپاه امیر المومنین استان ایلام با اشاره به اینکه مسیر وحرکت ناجا در راستای برقراری امنیت عمومی است، ادامه داد: مقبولیت و محبوبیت ناجا در بین انظار مردم، حاصل خدمت بی منت وشبانه روزی آنان در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه بوده و اوج اقتدار و خدمت پلیس در کنگره بزرگ اربعین در یادها ماندگار خواهد بود.

نیروی انتظامی از هیچ تحریمی نمی هراسد و با اقتدار به راهش ادامه خواهد داد

فرمانده انتظامی استان ایلام نیز در این دیدار با بیان اینکه نیروی انتظامی از هیچ تحریمی نمی هراسد و با اقتدار به راهش ادامه خواهد داد، گفت: تحریم های ابرقدرتها علیه ایران همیشه نتیجه عکس داشته و در تحریم فرماندهان ناجا نیز به اذن خداوند، موجب سرافرازی بیشتر نیروی انتظامی می شود.

سردار "نورعلی یاری" با قدردانی از فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در راستای حمایت از نیروی انتظامی اظهار کرد: ناجا در کنار سایر نیروهای مسلح یک هدف را در کشور دنبال می‌کنند و آن امنیت و آرامش مردم و جلوگیری از تعرض دشمن با آب خاک ایران اسلامی است و همین موضوع است که آنان را عصبانی کرده است.

سردار یاری خاطرنشان کرد: پلیس با بیهوده خواندن تحریم‌ها علیه فرماندهان ناجا با اقتدار همراه با رافت اسلامی به اجرای ماموریت های ذاتی خود می‌پردازد و هیچ ترس و واهمه‌ای از دشمن ندارد، بلکه هدفش رضایت و آرامش خاطر مردم است.

کد خبر 4939432

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =