استکبار از انتشار اندیشه های امام(ره) وحشت دارد

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: استکبار از انتشار اندیشه های امام(ره) و آرمان های انقلاب وحشت دارد.

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: امام راحل در همه زمینه‌ها صاحب نظر و اهل عمل بود و شخصیت جامع و کاملی داشت.

وی افزود: در عرفان، مطلع و متخصص، در فلسفه و حکمت صاحب نظر و در تفسیر عمیق و دقیق بود.

ولی نژاد ادامه داد: امام راحل در دروس حوزه اعم از فقه و اصول و سایر دروس دارای دقت نظر و دید وسیع و دقیق بودند.

وی با بیان اینکه امام همچنین در موضوعات اجتماعی فردی مطلع بود، گفت: در حوزه سیاست، از جمله نوادر شخصیتی بود که دین و سیاست را در کنار هم می‌دید و این تلفیق را در میدان عمل هم به کار بست.

ولی نژاد توضیح داد: بنیانگذار انقلاب، سیاست و دنیای سیاست و دسیسه و کید دشمنان را دقیق می‌شناخت و به معاملات و معادلات سیاسی اشراف کامل داشت و به موقع در برابر آنها جبهه می‌گرفت.

وی با تأکید بر اینکه امام ذوابعاد بود، اضافه کرد: امام شخصیت حوزوی و بسیار مطلع بود و توانست انقلاب بزرگی که منجر به نابودی حکومت ۲۵۰۰ ساله پهلوی شد را ایجاد کند؛ انقلابی که نتیجه آن جمهوری اسلامی متکی بر آراء مردمی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ایشان در مباحث عبادی و معنوی هم صاحب نظر و اهل عمل بود و شخصیت فرا حوزه و فرامنطقه ای داشت بود و دنیا را مات و مبهوت کرد.

ولی نژاد با بیان اینکه امام (ره) دشمن را به درستی سردرگم کرده بود، اضافه کرد: اینکه تحلیل دشمنان همواره به خطا می‌رفت و در تصمیم گیری دچار تزلزل بود به دلیل این بود که امام دست دشمنان را می‌خواند و توطئه‌های آنها را درک می‌کرد و در برابر آن تصمیم درست می‌گرفت.

وی گفت: ایشان انقلاب را به پیروزی رساند و همچنان بعد از ۴۰ سال این انقلاب رو به جلو در حال حرکت است.

ولی نژاد با بیان اینکه استکبار از انتشار اندیشه‌های امام و آرمان‌های انقلاب وحشت دارد، عنوان کرد: ما در قلمرو هیچ کشوری دخالت نمی‌کنیم اما اندیشه مرز ندارد و فرامرزی است و فکر و اندیشه می‌تواند در دنیا منتشر شود.

وی تصریح کرد: اندیشه‌های امام هم اکنون پشت دروازه آمریکا و اروپا و دیگر کشورها است و اگر استکبار سر نیزه خود را بردارند آن موقع خواهیم دید که سخن امام در دل مردم و افکار بلند امام در قلوب انسان‌ها جای گرفته است.

کد خبر 4939761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =