تجربیات دستگاه‌های اجرایی در مبارزه با کرونا منتشر می شود

رئیس مرکز روابط عمومی ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، از اقدام این ستاد برای گردآوری تجارب علمی و عملی روابط عمومی‌ها و انتشار آن در قالب یک کتاب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مژگان جزی زاده کریمی، با بیان اینکه بحران‌ها فرصت‌های نوپدیدی را برای دستگاه‌های اجرایی پدید می‌آورند، اظهار کرد: اما متأسفانه بسیاری از اوقات مستند نگاری در حین اجرای عملیات مدیریت بحران فراموش می‌شود و عدم مستند نگاری باعث می‌شود درس‌های ارزشمندی که در گذر از بحران‌ها به دست آمده ثبت نشده و امکان دسترسی به آنان در شرایط و موقعیت‌های مشابه برای آیندگان فراهم نباشد.

وی ادامه داد: به همین خاطر ستاد مقابله با کرونا استان تهران تصمیم به به گردآوری این تجارب گرفت تا این درس آموخته‌ها در اختیار سایر همکاران در روابط عمومی‌ها قرار گیرد و امکان بهینه‌تر کردن نکات مثبت این تجارب فراهم شده و از چالش‌ها و نکات منفی آن‌ها نیز درس گرفته شود تا در صورت خیزش دوباره بیماری در ماه‌های آینده با بهره وری، اطمینان و آرامش بیشتری اطلاع رسانی به مردم صورت گیرد.

کریمی درباره این فراخوان اظهار کرد: متقاضیان لازم است تجارب خود را به پیوست یک حلقه DVDاز طریق مکاتبه رسمی سازمان خطاب به مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران به نشانی تهران، بزرگراه شهید چمران، ولنجک، بلوار دانشجو، خیابان اعرابی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ساختمان شماره یک، طبقه ۶، واحد روابط عمومی و همچنین آدرس ایمیل pcu@sbmu.ac.irحداکثر تا ۳۱ خردادماه ارسال نمایند.

وی درباره شرایط ارسال این تجارب توضیح داد: ارسال تجارب مدنظر حتماً در فایل ورد و حداکثر در ۳۰۰۰ کلمه به انضمام عکس مرتبط با تجربه مورد نظر در یک حلقه DVDو همچنین معرفی یک نفر کارشناس به عنوان رابط به منظور هماهنگی و پیگیری‌های بعدی، ضروری است.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران افزود: در ارسال این تجارب از ارائه گزارش عملکرد و پیشینه اقدامات پرهیز شود و صرفاً به بیان صریح تجربیات جدید و Best practiceها پرداخته شود، همچنین ضروری است که تجربیات صرفاً در حوزه روابط عمومی، ارتباطات و اطلاع رسانی باشد.

وی در پایان یادآور شد: همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز تماس با شماره ۲۲۴۳۹۹۰۴ امکان پذیر است.

کد خبر 4942866

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =