اقدام فوری برای بستن دهان سفیر آمریکا در لبنان به عمل آید

عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان به شدت از مداخله جویی های سفیر آمریکا در لبنان انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، حسن فضل الله عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان گفت: تحرکات اخیر دولت آمریکا و عوامل آن از رئیس دیپلماسی این کشور تا سفیر آن در بیروت ضد لبنانی ها، تلاشی مذبوحانه ای برای سرپوش گذاشتن بر توطئه واشنگتن علیه لبنانی هاست.

وی مواضع اخیر سفیر آمریکا در لبنان را تعدی آشکار به حاکمیت و کرامت ملی لبنان و اهانت به ملت این کشور و مقدسات لبنانی ها توصیف کرد.

حسن فضل الله گفت: آمریکا به جنگ افروزی در منطقه ادامه می دهد و حمایت همه جانبه ای از رژیم صهیونیستی به عمل می آورد. مقامات لبنان و در راس آنها وزارت خارجه لبنان باید تحرک فوری علیه سفیر آمریکا در بیروت به عمل آورند و وی را وادار به احترام به قانون بین المللی کنند. این سفیر بی شرمی را به حداعلای خود رسانده است و قوانین و دستگاه قضایی لبنانی را به سخره می گیرد.

نماینده فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با اشاره به برخی گروهها و جریانات لبنانی با سفیر آمریکا در بیروت، این حمایت ها را عامل تداوم تحرکات بی شرمانه «دورثی شیا» سفیر آمریکا در لبنان دانست و گفت: برخی از لبنانی ها هنوز درس نگرفته اند و به آمریکا دلبسته اند در حالی که باید در کنار مردم خود باشند و به جای کسب رضایت آمریکا در اندیشه حفظ آزادی پایمال شده لبنانی ها از سوی دولت آمریکا و لقمه نان لبنانی ها که آمریکا به دنبال گرفتن آن است، باشند.

کد خبر 4960676

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =