سئوال خبرنگار مهر از نوبخت بی‌پاسخ ماند!

شهرکرد- سئوال خبرنگار مهر از محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور در مورد اختصاص اعتبار به تونل بهشت‌آباد بی‌پاسخ ماند.

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در حاشیه سفر به چهارمحال و بختیاری در روز گذشته و هنگام بازدید از پروژه راه‌آهن سفید دشت – مبارکه در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در زمینه اختصاص اعتبار به پروژه انتقال آب بهشت‌آباد، گفت: پاسخ نمی‌دهم.

وقتی خبرنگار دلیل این عدم پاسخ‌گویی را جویا شد، گفت: اکنون در بازید از پروژه راه‌آهن هستم.

گویا رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از پاسخ در مورد پروژه مهم بهشت‌آباد طفره رفته است به نحوی که حاضر نشد به خوبی سخنان خبرنگار را بشنود، اما چرا..!

پیگیری خبرنگار مهر از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در همین بازید ادامه یافت که چنین پاسخ داد: مسئولان چهارمحال و بختیاری در این خصوص با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور سخن نگفتند، در حالی‌که می‌توانستند یک بازدید از این پروژه را در برنامه این سفر قرار بدهند.

وی در پاسخ به این سوال که سفر رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و در نظر گرفتن اعتبار پروژه‌ها موجب توسعه و پیشرفت استان خواهد بود، اما نقطه مقابل این امر مهم، در نظر گرفتن اعتبار برای بهشت‌آباد است به‌درستی به چهارمحال و بختیاری خسارت وارد می‌کند و این توسعه و اعتبار در حقیقت برای یک استان بدون سکنه باقی می‌ماند که به‌زودی به بیابان تبدیل می‌شود، گفت: حتماً پاسخ سوال شما را از رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی می‌گیرم و در اختیار خبرگزاری مهر می‌گذارم.

خبرگزاری مهر چهارمحال و بختیاری منتظر پاسخ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به این سوال است.

کد خبر 4974485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 9 =