اراده ای برای حل مشکلات مردم نیست/بروکراسی در دستگاه های اجرایی

شیراز - نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی گفت: اراده آنچنانی برای حل تمام و کمال مشکلات از سوی برخی دستگاه های اجرایی استان فارس وجود ندارد.

محمد مهدی فروردین در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: مردم توقع دارند که گره از مشکلات شأن باز کنیم اما سیستم ادارات و دستگاه‌های ما این گره را آنقدر تاب می‌دهند که هیچ امیدی به باز شدنش نیست و متأسفانه بروکراسی‌های ادارات مردم را خسته کرده است.

وی تصریح کرد: اطراف فیروزآباد را سد فرا گرفته اما مردم این شهرستان دچار کم آبی هستند.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر وکارزین ادامه داد: سدهای آب نیلو، سلمان فارسی، تنگاب، هایقر و نرگسی در اطراف و در نزدیکی مردم منطقه ما هستند اما این پروژه‌ها هنوز به طور کامل در اختیار مردم قرار نگرفته است و دلیل عدم بهره برداری از این پروژه‌ها نیز مشکلات اداری و حقوقی است.

وی افزود: آبرسانی به دشت فیروزآباد هنوز انجام نشده و مردم منطقه که شغل ۹۰ درصدشان کشاورزی است به مشکل برخورد کرده‌اند، کشاورزان این مناطق چه گناهی کرده‌اند که با کاهش کیفیت محصولاتشان مواجه شده‌اند.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیر وکارزین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: خیلی از نقاط روستایی در مناطق ما اینترنت ندارند الان که کرونا شیوع پیدا کرده، دانش آموزان واقعاً کیلومترهای باید راه بروند تا به یک نقطه آنتن دهی مناسب برسند.

فروردین ادامه داد: خیلی از روستاها و شهرهای کوچک ما مشکل برق دارند شهر نوجین در فراشبند مشکل برق دارد این شهر چند تا شهید مدافع حرم تقدیم اسلام کرده اما از نعمت برق و حتی مکان ورزشی نیز محروم است.

فروردین با تاکید بر اینکه مشکلات فوق را با استاندار فارس در میان گذاشته است، اظهار کرد: استاندار پیگیر این مسائل است اما اراده آن چنانی برای حل تمام و کمال مشکلات از سوی برخی دستگاه‌های اجرایی وجود ندارد.

وی گفت: در کشورمان دیگر امیدی به فروش نفت نداریم و باید نگاهمان را از نفت برداریم و دنبال رونق تولید و صنعت باشیم اگر سد هایقر راه اندازی شود شرکت‌های فیروزآباد دو تا سه برابر ظرفیت فعلی شأن تولید می‌کنند سه برابر شدن تولید این کارخانجات یعنی سه برابر شدن اشتغال، این سد تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما هنوز به اتمام نرسیده است.

کد خبر 4988955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 10 =