دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش نیست/ لزوم توجه به فرهنگ

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فرهنگ در دانشگاه باید یک رکن باشد و اینکه معتقد باشیم دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش است، اشتباه است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، فرزاد جهان‌بین در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگی و اجتماعی گفت: فرهنگ در دانشگاه باید یک رکن باشد و این که معتقد باشیم دانشگاه فقط محل آموزش و پژوهش است، تفکر اشتباهی است، لذا باید به معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک معاون رکنی نگاه کنیم. اعتقاد داریم که نظام آموزشی، پژوهشی و... باید خودش را با نظام فرهنگی هماهنگ کند.

وی با اشاره به شخصیت فرهنگی دکتر رضا نصیری مدیرکل سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: وی از یادگاران دفاع مقدس است و حق بسیاری بر گردن ما دارد. آنچه ما به زبان می‌آوریم، آنها به چشم دیدند. کارنامه او در ۳ سال گذشته، نیز نشان از نحوه مدیریت وی است. خوشبختانه طی سه سال گذشته فعالیت‌های خوبی در حوزه نیروی انسانی و اقدامات مثبت فرهنگی انجام شده است.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: به دنبال ادامه روند خوب گذشته هستیم، البته امکان دارد نقدهایی هم وجود داشته باشد، اما سعی خواهیم کرد از تمامی ظرفیت‌های گذشته استفاده کنیم.

جهان‌بین اظهار داشت: دکتر یکانی از مدیران فرهنگی و دانشجویی موفق و جهادی دانشگاه آزاد اسلامی است؛ با انتخاب وی به دنبال این هستیم تا نشان دهیم زحمات افراد در دانشگاه دیده می‌شود و بکارگیری افراد در مناصب باید به صورت طبیعی باشد.

وی خاطرنشان کرد: تغییرات مثبت موجب می‌شود روح تازه‌ای به فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دمیده شود که امیدواریم با حضور دکتر یکانی، تحولات فرهنگی با سرعت و قدرت بیشتری ادامه داشته باشد.

کد خبر 4989064

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =