شکستگی علمک گاز و انتشار شدید گاز در یک مرکز درمانی

برخورد خودرو با علمک گاز بیمارستان باعث نشت شدید گاز در این مرکز درمانی شد که با کمک به موقع آتش نشانان از انفجار گاز و وقوع هر حادثه دیگری جلوگیری شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به گفته افسر آماده منطقه ۵ عملیات آتش نشانی تهران اپراتور ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به محض دریافت این خبر در ساعت ۲۰:۴۵ شب گذشته بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه ۴ و ۶۷ این سازمان را به محل حادثه در خیابان مولوی اعزام کرد.

علی تبار افسر آماده منطقه ۵ عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت: برخورد خودرو سواری با علمک گاز یک مرکز درمانی چهارطبقه باعث انتشار شدید گاز از محل شکستگی لوله گاز به اطراف شد به طوری که در هر طبقه این مرکز درمانی، بوی شدید گاز استشمام می‌شد و همچنین همه پرسنل این مرکز و بیماران را نگران کرده بود.

وی با اعلام اینکه حادثه در طبقه اول این بیمارستان به وقوع پیوسته بود، تصریح کرد: آتش نشانان پس از قطع برق و جلوگیری از نشت گاز، با استفاده از ابزار مخصوص و همچنین با توجه به حساسیت حادثه، آتش نشانان بی درنگ وارد طبقات این مرکز درمانی شد ه و با استفاده فن‌های قوی، گازهای منتشر شده را به بیرون هدایت کردند.

این افسر آماده آتش نشانی با اعلام اینکه تمامی بیماران به بیرون از این مرکز درمانی و نیز نقطه امن انتقال یافتند، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچیک از افراد حاضر در محل، بیماران و پرسنل این مرکز آسیب جانی نرسید.

وی در مورد علت بروز این حادثه اظهار داشت: بی احتیاطی راننده خودرو موجب بروز این حادثه شد که البته تحقیقات بیشتر در این خصوص هم اکنون از سوی کارشناسان در دست انجام است.

کد خبر 4989386

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 10 =