شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی درمقابل رسانه‌های دشمن محوری مهم است

بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۴۰ سال گذشته به خوبی توانسته در مقابل سیل عظیم رسانه‌ای بیگانگان به یک محور مهم تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی شجاعی عصر یکشنبه در دیدار کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی که در محل استانداری برگزاری شد، اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ۴۰ سال گذشته به خوبی توانسته است در مقابل سیل عظیم رسانه‌ای بیگانگان به یک محور مهم تبدیل شود و پیام همراهی مردم با انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برساند.

استاندار خراسان شمالی ادامه داد: در ابتدای انقلاب با دستور بنیانگذار انقلاب اسلامی با هدف تأمین نداشته‌ها تشکیلاتی مانند کمیته امداد، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، جهاد سازندگی و … ایجاد شد که استمرار و خروجی کار آنان نشان دهنده عظمت تفکر امام راحل است.

وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در چهار دهه گذشته بخش عظیمی از رقابت نابرابر با رسانه‌های بیگانه را بر عهده داشته که توفیق آنان در این سال‌ها به دلیل وحدت و انسجام کارکنان این شورا حتی با کمترین امکانات و نیروی انسانی است.

شجاعی با اشاره به ضعف خراسان شمالی در امکانات گوناگون گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سایر استان‌ها به واسطه حضور قوی بخش خصوصی و ادارات، متمول تر و راحت تر نفس می‌کشد و کار می‌کند اما در این استان به رغم وجود مشکلات این شورا با انسجام بخشی به امور مراسم را برگزار می‌کند و نسبت به سایر استان‌های برخوردار هیچ چیزی را کم نگذاشته‌اند.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با اشاره به حضور پررنگ مردم استان در راهپیمایی‌ها بیان کرد: نبود فضای مناسب برای حضور مردم در راهپیمایی‌ها سبب کمرنگ شدن حضور آنان می‌شود اما شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان هرساله شرایط مناسبی را فراهم می‌کند و ما دغدغه‌ای در این خصوص نداریم.

وی در انتها تاکید کرد: فرمانداران در هر شهرستان مسئول اجرای مصوبات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند و باید امکانات مورد نیاز این شورا را تأمین کنند.

کد خبر 4989425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =