ایجاد امید در جامعه رسالت مهم تمامی نیروهای انقلاب اسلامی است

سنندج – نماینده ولی فقیه در استان کردستان ایجاد امیدواری به آینده را یکی از رسالت های مهم تمامی نیروهای معتقد به نظام و انقلاب اسلامی دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی شامگاه سه شنبه در جریان دیدار با اعضای شورای ائتلاف نیروهای اسلامی استان کردستان، اظهار کرد: ایجاد امیدواری در بین مردم یکی از نیازهای مهم کشور در شرایط فعلی است و در این راستا تمامی نیروهای انقلاب اسلامی باید این مهم را مورد توجه قرار دهند.

وی با اشاره به توطئه‌های بی پایان دشمن بر علیه نظام و انقلاب اسلامی ایران، گفت: امروز دشمن از هر فرصتی در راستای حمله به نظام استفاده می‌کند و به همین دلیل در گام اول همه نیروهای درون نظام باید وحدت و همدلی بیشتری داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: امروز در شرایطی که از یک سو ویروس کرونا شایع شده و از سوی دیگر دشمن با تحریم‌های ظالمانه به دنبال مقابله با نظام و انقلاب اسلامی است، همه ما باید زیرپرچم ولایت از نظام اسلامی و دستاوردهای آن به بهترین شکل ممکن دفاع کنیم.

وی مصادره کردن خدمت نظام به مردم به ویژه در استان کردستان را به یک جریان خاصی سیاسی نادرست عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در طول سالهای بعد از انقلاب اسلامی اقدامات حیاتی در راستای کمک به توسعه استان کردستان صورت گرفته است و به همین دلیل باید این خدمات به مردم اطلاع رسانی شود.

آیت الله حسینی شاهرودی همراهی و همکاری همه نیروهای انقلابی برای کمک به دولت را خواستار شد و عنوان کرد: انتظار داریم تمامی افرادی که معتقد به نظام و انقلاب اسلامی هستند در میدان حاضر بوده و با ارائه راهکارهای مختلف در تمامی بخش‌ها، مدیران دولتی را کمک کنند.

وی دوری گرفتن از حضور در میدان را یک آفت عنوان کرد و افزود: نباید این رویه در کشور حاکم شود که با روی کار آمدن یک دولت متعلق به یک جریان، دیگر جریان سیاسی صحنه را خارج کند بلکه همه باید در میدان حضور داشته باشند و با ارائه راهکار و نقد درست جریان حاکم را در راستای خدمت گذاری بهتر به مردم کمک کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن اشاره به بخشی از مشکلات موجود در استان، یادآور شد: متأسفانه علیرغم اقدامات خوب در بعضی از حوزه‌ها، ولی باید واقعیت‌ها را نیز قبول کرد چرا که ما در بخشی دیگر از حوزه‌ها در کشور و از جمله استان کردستان با کاستی‌های جدی مواجه هستیم.

وی اظهار کرد: من بارها مسئولان و مدیران دولتی را در طول ماه و حتی هفته دعوت کرده و مسائل و موارد مختلف را به آنها اطلاع داده‌ام و در اکثر اوقات و در سایه پیگیری‌های صورت گرفته هم شاهد اقدامات خوبی بوده‌ایم.

آیت الله حسینی شاهرودی گفت: انتظار داریم که اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان نیز که متشکل از نخبگان در تمامی بخش هاست با حضور مؤثر در میدان ضمن گوشزد کردن نقاط ضعف و کاستی‌ها، در راستای ارائه طرح و راهکار برای کمک به توسعه این استان از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

در جریان برگزاری این نشست تعدادی از اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان به بیان دیدگاه‌های خود در حوزه‌های مختلف پرداخته و از بی تفاوتی مدیران دولتی در این استان نسبت به انتظارات و خواسته‌های به حق مردم انتقاد کردند.

کد خبر 4991422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 5 =