خبرگزاری مهر، رسانه ای وزین و امانتدار است

قزوین- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: خبرگزاری مهر رسانه ای وزین، امانتدار و منبع خبر مورد اعتماد برای مردم و مسئولان است.

به گزارش خبرنگار مهر، یدالله ملکی مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین روز سه شنبه با حضور در دفتر خبرگزاری مهر استان قزوین از خدمات رسانه‌های گروهی استان قزوین در روشنگری مردم و انعکاس خدمات خدمتگزاران نظام تقدیر کرد.

یدالله ملکی در این دیدار گفت: در عصر ارتباطات همه ما به رسانه‌ها نیازمندیم تا هم از اخبار روز ایران و جهان مطلع شویم و هم دستاوردهای خود را به دیگران منعکس کنیم.

وی بیان کرد: گسترش نفوذ فضای مجازی موجب شده شاهد تنوع و ابتکار در روش‌های بهره گیری از این فضا در شرایط کنونی باشیم و در این میان رقابت در عرصه اطلاع رسانی هم سخت و پیچیده شده و رسانه‌هایی می‌توانند در عرصه رقابت باقی بمانند و حرفی برای گفتن داشته باشند که به روز بوده و امانت داری و صداقت و واقع گرایی را محور کار خود قرار دهند.

رسانه‌ها در فرهنگ سازی الگوی مصرف نقش مهمی دارند

ملکی تصریح کرد: رسانه‌ها در کنار اطلاع رسانی و آگاهی بخشی می‌توانند در فرهنگ سازی و تغییر سبک زندگی مردم و الگوسازی نقش تعیین کننده داشته باشند بویژه در حوزه منابع آبی که معمولاً چالش‌های زیادی داریم به مدیران این مجموعه هم کمک کنند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان قزوین یادآور شد: رسانه‌ها یک ابزار مدیریتی هم محسوب می‌شوند که می‌توان خدمات انجام شده را به اطلاع مردم رساند و در این راستا مسئولان هم وظیفه دارند اطلاعات درستی را در اختیار خبرنگاران قرار دهند تا ضمن شفاف سازی از شایعه و گمانی زنی‌های نادرست و برداشت اشتباه هم جلوگیری شود.

وی اضافه کرد: اگر درست و به موقع اطلاع رسانی نکنیم خدمات دستگاه‌ها زیر سوال رفته و اعتماد مردم هم خدشه دار می‌شود لذا ما به همکاری همه رسانه‌های مکتوب و مجازی نیازمندیم تا مردم در جریان خدمات مسئولان قرار گرفته و به حل مشکلات امیدوار شوند.

خبرگزاری مهر رسانه‌ای وزین و امانتدار است

ملکی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه خبرگزاری مهر در استان قزوین یکی از رسانه‌های وزین و شاخص است که خبرنگاران شما بسیار پویا و با انگیزه و فعال در همه رویدادها حضور دارند و توانسته اید با حفظ امانتداری مورد توجه بیشتر مسئولان و مردم قرار گیرید و اگر امروز این رسانه به عنوان منبع اخبار درست مورد توجه واقع شده ناشی از سال‌ها تلاش صادقانه همکاران این رسانه است.

وی گفت: در فضای مجازی هم این رسانه پیشگام است و اعتماد به خبرگزاری مهر بیانگر امانتداری و رسالت حرفه‌ای شما در این مجموعه است که امیدواریم چون گذشته در فرهنگ سازی برای صیانت از منابع آبی استان با این اداره همکاری کنید تا برنامه‌های مهم انجام شده و در دست اجرای خود را به اطلاع مردم برسانیم.
 

کد خبر 4995722

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =