از برگزيدگان مسابقات بين المللي تصوير گري كتاب كودك  تقدير مي شود

همراه با برگزاري نمايشگاه تصوير گري كتاب كودك از برگزيدگان اين عرصه در سطح بين المللي تقدير مي شود .

"حسين نظري " مدير اجرايي « انجمن تصوير گران » بااعلام اين خبر در گفت و گو با خبر نگار ادبي " مهر"، افزود :  مراسم مذكور  24 بهمن ماه امسال  با حضور مسئولان فرهنگي و فعالان اين عرصه در فرهنگسراي نياوران برگزار مي شود و طي آن همراه با به نمايش گذاشتن آثار تصويري گري شده توسط برگزيدگان مسابقات بين المللي تصوير گري در سال جاري ، آثار تصويرگري شده  توسط  زنده ياد « بهرام خائف» براي كتاب « حكايت نامه» نيز به نمايش گذاشته مي شود .
وي تصريح كرد : تصوير گري كتاب كودك در سالهاي اخير پيشرفت روبه جلويي دا شته است و اين قابل توجه است . اين جوا يز دريافت شده توسط تصوير گران جوان  ايراني نشان از اعتماد جامعه به جوانان است. اكنون حضور جوانان در عرصه تصوير گري قابل توجه است و بايد آن را مثبت ارزيابي كرد .
نظري گفت:  اميدورم دوستاني كه در اين مسابقات برگزيده شده اند  و از آنها تقدير مي شود بيشتر از آنكه به جوايز توجه كنند به مداوم بودن حركت خودشان در عرصه تصوير فكر كنند .
گفتني است انجمن تصوير گران  امروز  با حضور در انتشارات« شباويز» با اهداي لوح تقدير به پنج تصوير گر برگزيده مسابقات بين المللي كه  آثار شان توسط انتشارات مذكور منتشر شده است ، از آنها قدر داني مي كند. تصوير گراني كه امروز و 24 بهمن از آنها تقدير خواهد شد بدين شرح هستند : " حافظ  ميرآفتابي"، " مرتضي زاهدي"،"نداعظيمي "،" عليرضا گلدوزيان" و "شراره خسرواني ".
کد خبر 50029

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =