کتاب «برای باهم بودن» منتشر شد

کتاب «برای باهم بودن» درآمدی بر اندیشه پشتیبان نهضت اسلامی- ایرانی مواسات نوشته حجت الاسلام محمد رضا فلاح  شیروانی در راستای ترویج فرهنگ مواسات توسط انتشارات باقرالعلوم (ع) منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اکنون که رهبر معظم انقلاب اسلامی الهی همه را به مواسات فراخوانده و آن را به مثابه رزمایشی برای اعتلا و اقتدار ایران اسلامی، نجاتی برای محرومان و مستضعفان و راهی به سوی اخوت و وحدت میان مردمان مطرح ساخته اند، ضروری است که جایگاه این دعوت را چونان سایر دعوت های این امام هدایت، در دستگاه و منظومه فکری و اعتقادی ایشان بیابیم.

از دیدگاه ناب اسلامی ایشان، هر عملی، ریز یا درشت، به میزانی که اتصال و ارتباط با خداوند را به عنوان هدف در نظر گرفته باشد، به میزانی که عبودیت و بندگی خداوند متعال را پیروی کرده باشد، حقیقی، ارزشمند و اثر گذار است.

برهمین اساس انتشارات باقرالعلوم (ع) کتابی را با عنوان «برای باهم بودن» درآمدی بر اندیشه پشتیبان نهضت اسلامی- ایرانی مواسات نوشته حجت الاسلام محمدرضا فلاح شیروانی منتشر کرده است که در آن سه هدف دنبال می شود:

۱) درک عمیق تر و ملموس تر از «فرهنگ مواسات» که یک سنت اسلامی است،

۲) دریافت جایگاه آن در طرح «راهبردی مقام معظم رهبری» که این طرح نیز یک فهم اسلامی معطوف به صحنه می باشد و در بیانیه گام دم نیز منعکس شده است. اهتمام رهبری نیز بر آن است که همه ظرفیت های در دسترس را در قالب این طرح به سمت مقاصد اسلامی هدایت فرماید،

۳) پیشنهاد چهارچوب یک الگوی راهبردی برای «فرهنگ مواسات» که به عنوان یک کطلوب کلیدی، قابلیت پیگیری مستمر دارد.

کتاب «برای باهم بودن» نوشته حجت الاسلام محمد رضا فلاح شیروانی در ۵۷ صفحه و به صورت چهارده نکته گردوآوری شده و در هزار نسخه توسط انتشارات باقرالعلوم علیه السلام منتشر شده است.

کد خبر 5019841

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =