روز جمعه هادي ساعي و مهدي بي باك براي تعيين نماينده وزن 68- كيلوگرم تكواندو ايران به مصاف هم مي روند .

به گزارش خبرنگار "مهر" اينكه چه كسي پيروز اين ميدان است سئوالي بزرگي براي اهالي تكواندو است كه به دنبال جواب آن هستند. هيچكس  به خود اجازه نمي دهد كه فرد برنده را از قبل معين كند. ساعي و بي باك تاكنون در هيچ ميدان رسمي مقابل هم قرار نگرفته اند. توانايي بالا در اجراي تكنيك هاي مختلف سرعتي ، دقت و شرايط فيزيكي مناسب ويژگي هر دو تكواندوكار است اما خصوصيت بارز اين دو هوش بالا در اجراي به موقع تكنيك و اتخاذ تاكتيكي مناسب است.
هادي و مهدي سالهاست در تكواندو ايران حضور دارند. دو رفيق صميمي كه جمعا نزديك به يكصد مدال مختلف براي اين ورزش كسب كرده اند. دوستاني كه مي بايست روز جمعه رودرروي هم مبارزه كنند. حضور درالمپيك آرزوي هر ورزشكاري است كه هيچكس نمي خواهد از آن بگذرد . شايد اين بزرگترين عامل براي كنار گذاشتن رفاقت درميدان مبارزه باشد. هادي المپيك را حق خود مي داند و مهدي معتقد است شايستگي حضور دراين رويداد بزرگ ورزشي را دارد.
ساعي تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته و شرايط آمادگي مطلوبتري را داراست، اما مهدي به دليل آسيب ديدگي نتوانست چند روزي را تمرين كند اما با احترام به نظر مربيان تيم ملي كه حاضر نشدند يك هفته اين مبارزه را به تاخير بياندازد به مصاف ساعي مي رود.
بي باك 2 سال از ميادين ورزشي دور بوده و سراسرانگيزه است. او تشنه مبارزه است و نمي تواند اين فرصت را از دست بدهد. هادي هم در پاريس ناكام ماند و براي آنكه ثابت كند هنوز بهترين است با تمام قوا به ميدان مي آيد.
كلام آخر اينكه اميدواريم اطرافيان اين دو تكواندو كار شايسته بدون جوسازي آنها را براي يك مبارزه سالم تشويق كنند.

کد خبر 50211

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =