مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی تمدید شد

مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۳۹۹ گروه علوم پزشکی تا فردا تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۹۹ گروه علوم پزشکی ۱۸ شهریور ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان از ۲۰ تا ۲۲ شهریور فرصت داشتند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی مهلت انتخاب رشته – محل و ارسال سوابق داوطلبان دوره پژوهشی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) را تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۴ شهریورماه تمدید کرده است. 

داوطلبان مجاز می توانند برای انتخاب رشته/محل تا ساعت ۲۴ فردا دوشنبه ۲۴ شهریور ۹۹ نسبت به انتخاب رشته/محل و ارسال مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی خود از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام کنند.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته/ محل، ضروری است سوابق آموزشی، پژوهشی و اطلاعات مورد نیاز را از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir بارگذاری کرده تا از طریق دانشگاه های پذیرنده مورد ارزیابی قرار گیرد.

داوطلبان، اصل مدارک و مستندات آموزشی، پژوهشی خود را جهت ارائه به مراکز تحقیقات مصاحبه کننده همراه داشته باشند. داوطلبان دوره پژوهشی نیازی به تهیه و ارسال کلیپ برای بخش مصاحبه ندارند.

آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۹۹ گروه علوم پزشکی در پنج نوبت صبح و عصر روز جمعه ۱۰ مرداد، صبح و عصر روز شنبه ۱۱ مرداد و صبح یکشنبه ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۹ با رعایت حداکثری موارد بهداشتی و در ۲۹ دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور بطور همزمان برگزار شد.

در مجموع ۱۸ هزار و ۲۴۱ نفر در رشته های این دوره آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) وزارت بهداشت ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۱۳ هزار و ۶۷۳ نفر (حدود ۷۵ درصد) در جلسه آزمون حاضر شدند و ۴ هزار و ۵۶۸ نفر (حدود ۲۵ درصد) غایب بودند.

کد خبر 5022919

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =