ارتباط با نخبگان یکی از اولویت‌های شبکه کردستان است

سنندج - مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان ارتباط و تعامل با نخبگان در تمامی بخش‌ها را یکی از اولویت‌های این شبکه استانی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر عبدالملکی ظهر امروز در مراسم معارفه مسئول جدید روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان، اظهار کرد: شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان به دنبال ارتباط و تعامل سازنده با نخبگان این استان در تمامی بخش‌ها است.

وی به ظرفیت‌های بالای استان کردستان در بخش‌های مختلف اشاره کرد و گفت: کردستان دارای نیروی انسانی توانمند و خوبی است و به همین دلیل باید از این ظرفیت در تمامی بخش‌ها از جمله در رسانه ملی به خوبی بهره برداری شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان عنوان کرد: حضور نخبگان و فرهیختگان استان کردستان در برنامه‌های مختلف صدا و سیما در این استان همواره در اولویت بوده و انتظار می‌رود که همه عوامل نسبت به این مهم توجه جدی داشته باشند.

وی ضمن اشاره به رسالت اصلی شبکه‌های استانی در سراسر کشور به ویژه شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان، گفت: صدا و سیمای مرکز کردستان متعلق به مردم این استان است و به همین دلیل بیان مطالبات مردم در تمامی بخش‌ها همواره در اولویت قرار گرفته است.

عبدالملکی به اهمیت موضوع روابط عمومی در هر سازمان دولتی و بخش خصوصی اشاره کرد و گفت روابط عمومی نبض تپنده و حیاتی در هر سازمانی به شمار می‌رود و به همین دلیل باید نسبت به جایگاه و اهمیت روابط عمومی همواره با حساسیت ویژه‌ای برخورد شود.

وی به اهمیت روابط عمومی در رسانه ملی اشاره کرد و گفت: روابط عمومی در شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان رسالت بسیار سنگینی را بر عهده دارد و انتظار می‌رود که از تمامی ظرفیت‌های در اختیار از جمله تعامل با نخبگان، فرهیختگان و اصحاب رسانه استان کردستان استفاده شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان ضمن اشاره به سابقه و تجربه مسئول جدید روابط عمومی این مرکز، عنوان کرد: خوشبختانه مسئول جدید روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان ارتباط بسیار خوبی با بدنه جامعه دارد و انتظار می‌رود از این ارتباط در راستای ارتقا فعالیت‌ها و برنامه‌های شبکه استانی به خوبی استفاده شود.

در جریان برگزاری این مراسم سید دارا سیدعباسی به عنوان مسئول جدید روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان معرفی شد.

سیدعباسی مسئول جدید روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان پیش از این به عنوان تهیه‌کننده، مجری و گزارشگر در برنامه‌های مختلف صدا و سیمای مرکز کردستان در بیش از ۲ دهه اخیر سابقه فعالیت دارد.

سید دارا سیدعباسی علاوه بر فعالیت در صدا و سیمای مرکز کردستان در چند سال اخیر به عنوان سرپرست خبرگزاری موج در این استان نیز فعالیت می‌کند.

مسئول جدید روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان نیز در این جلسه اظهار کرد: ارتباط و تعامل سازنده با همه اصحاب رسانه در استان کردستان در اولویت فعالیت‌های ما قرار خواهد داشت.

سیدعباسی با اشاره به اهمیت استفاده از نظرات و دیدگاه‌های مردم، گفت: تلاش خواهیم کرد ارتباط بین مردم و رسانه به بهترین شکل ممکن دنبال شده و شرایط و زمینه را در راستای ارتقای سطح برنامه‌های تولیدی در تمامی بخش‌ها فراهم کند.

وی ضمن اشاره به لزوم همکاری و تعامل تمامی بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز کردستان، عنوان کرد: انتظار داریم از این پس اطلاع رسانی بهتری در خصوص برنامه‌های تولیدی صدا و سیمای مرکز کردستان از سوی اصحاب رسانه این استان صورت بگیرد.

کد خبر 5039181

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 5 =