دانشجویان شورای صنفی خواستار انجام تست کرونای خوابگاهی ها شدند

اعضای شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی شهیدبهشتی از دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه خواستند برای دانشجویان خوابگاهی تست دوره ای کرونا انجام شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

در این نشست اعضای شورای صنفی خواسته‌های خود را به منظور شرایط بهتر برای دانشجویان اعلام کردند.

موضوعاتی از جمله تخفیف شهریه دانشجویان شهریه پرداز، پرداخت حق الزحمه به دانشجویان شهریه پرداز، انجام تست‌های دوره‌ای pcr کرونا برای دانشجویان خوابگاهی و اختصاص دادن واکسن آنفلوانزا به دانشجویان حاضر در فیلد بالین در این نشست مطرح شد.

اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همچنین خواستار افزایش وام خرید لوازم الکترونیکی برای دانشجویان و حضور بهینه کارورزان در بیمارستان به صورت فقط کشیک و پست کشیک و ارائه پروتکل بهداشتی برای بازگشایی باشگاه‌های خوابگاه‌های دانشجویی شدند.

این دانشجویان موضوعاتی از جمله بررسی حواشی ریاست دانشکده تغذیه، تجدید نظر در ساختار مدیریتی دانشکده پزشکی و بررسی حواشی مربوط به پرداخت ۱۲۰ میلیارد از اعتبارات مقابله با کرونا به دانشگاه و ارتباط آن با دختر رئیس جمهور را نیز از رئیس دانشگاه جویا شدند.

همچنین دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این دیدار با تاکید بر اهمیت برگزاری این جلسه، درباره نیازها و چالش‌های دانشجویان با اعضای شورای صنفی به گفت و گو و تبادل نظر پرداخت و با بررسی مسائل مطرح شده از سوی اعضای شورای صنفی به ارائه توضیحاتی درباره روند رسیدگی به این درخواست‌ها پرداخت.

کد خبر 5058354

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 5 =