مراکز صنعتی در حوزه تیم‌داری ورود کنند

لامرد- مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس بر ضرورت ورود مراکز صنعتی در حوزه تیم‌داری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس حاجی زاده چهارشنبه شب در مراسم تودیع و معارفه مدیر قدیم و سرپرست جدید ورزش و جوانان لامرد گفت: یکی از امتیازهایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نظام‌ها در جهان دارد، مدیران و مسئولانی که این مسؤلیت را می‌پذیرند با یک نگاه خدایی و خدمت به مردم این مسؤلیت را قبول می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در زمان تصدی آقای غلامپور اتفاقات خوبی در لامرد رقم خورد اظهار کرد: سرانه ورزشی لامرد ۹۵ صدم است و نزدیک به دو برابر استان فارس است که نشان آن است که کارهای بزرگی در شهرستان اتفاق افتاده است.

حاجی زاده ادامه داد: آقای فالی از جنس ورزش است، و سالیان سال در زمین‌های خاکی ورزش، خاک خورده و اگر کاری هم انجام شد با تلاش و همکاری این دوستان بوده است.

حاجی زاده توصیه‌هایی هم به مدیر جوان اداره ورزش و جوانان لامرد داشت و گفت: قانون مداری سرلوحه همه کارهای ماست و اعتقاد داریم هرجا قانون ملاک عمل شد ما می‌توانیم موفق باشیم و حتماً در سرلوحه کار شما هم همین است.

وی ادامه داد: با تلاش‌های فرماندار در مرکز استان اتفاق خوبی برای ورزش شهرستان افتاد، و توانستیم مبلغ دو میلیارد تومان را از سازمان برنامه و بودجه برای ورزش شهرستان اخذ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از مدیریت جدید اداره ورزش و جوانان می‌خواهم به مرکز شهرستان توجه جدی تری شود، و یک ورزشگاه مرتب و در خور شهرستان داشته باشیم و ما هم کمک خواهیم کرد.

این مسئول تصریح کرد: وقت آزمایش و خطا در اداره کل به پایان رسیده است و نمی‌خواهیم ورزش استان را با آزمایش و خطا به پیش ببریم و با برنامه ریزی کارها را به جلو می بریم، و بر همین اساس طرح آمایش را در استان مطرح کرده ایم و اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به وجود مراکز صنعتی در لامرد یادآور شد و گفت: این مراکز صنعتی بزرگ در حوزه نرم افزاری و تیم داری ورزشی ورود کنند، و در بعد ساخت وساز و نیروی انسانی کمک می‌کنیم، و باید هیئت‌های ورزشی راکد را فعال کرد.

حاجی زاده خطاب به سرپرست جدید ورزش و جوانان لامرد گفت: ورزش باستانی را سرلوحه کارتان قرار دهید زیرا ظرفیت خوبی در شهرستان لامرد است که به آن کمتر پرداخته شده و این رشته اصیل پهلوانی و فرهنگی را می‌توان از فضای مساجد و حسینیه‌ها استفاده کرد.

حاجی زاده با توجه به وضعیت بودجه کشور از سرپرست جدید این اداره خواست تا عنایت ویژه به بخش خصوصی، تعامل با نماینده و فرمانداری، تعامل با خیرین، و آموزش پرورش به عنوان پایه ورزش که می‌شود به خوبی از ان استفاده کرد را داشته باشد.

او گفت: شهرستان لامرد با توجه به صنعتی شدن آن، ظرفیت راه اندازی تیم‌های مختلف در لیگ برتر را دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با تاکید فراوان، بر واگذاری اماکن ورزشی موجود در روستاها به دهیاری‌ها خاطرنشان کرد: از دهیاران می‌خواهیم در نگهداری این اماکن تلاش جدی تری کنند، و در واگذاری اماکن ورزشی در شهر نیز سیاست بر مزایده است.

در حاشیه این مراسم صادق فالی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد اظهار کرد: ورزش تکیه گاه امن جوانان برای رسیدن به کمال رشد و مطلوب انسانی ست.

او ضمن تشکر و قدردانی از اعتماد، و انتخاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس نسبت وی تصریح کرد: امیدوارم با همکاری هیئتهای ورزشی و پیشکسوتان این عرصه گام‌های موثرتری را برای ورزش شهرستان برداریم و اهداف عالیه مدیرکل ورزش و جوانان را جامه عمل بپوشانیم.

او گفت: با سازماندهی و برنامه ریزی مدون هیئت‌های ورزشی و اجرای طرح آمایش هیئت‌ها، به دنبال هرچه بهتر شدن ورزش شهرستان هستیم.

در ادامه مراسم ضمن تکریم از حمید غلامپور رئیس سابق، صادق فالی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان لامرد معارفه شد.

کد خبر 5059090

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 10 =