تایید صلاحیت نامزد ریاست نجات غریق با سوابق کنفدراسیون کوراش آسیا

یکی از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون نجات غریق و غواصی که تایید صلاحیت نشده بود، با ارائه مدارکی از عضویت در هیات اجرایی و مدیر پزشکی کنفدراسیون کوراش آسیا تایید شد!

به گزارش خبرگزاری مهر، با اعلام دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در وزارت ورزش و جوانان، پس از بررسی صلاحیت مدیریتی ۱۳ کاندیدای احراز پست ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی در کمیسیون تطبیق، صلاحیت ۶ کاندیدا برای شرکت در انتخابات این فدراسیون مورد تایید قرار گرفت.

محمد بابایی، علی باقری، مجید تراب‌زاده، مصطفی توکلی، عابد حقدادی، مهدی حیدری، حامد رضاخانی طالقانی، رضا زندی خواری، حمیده صادقی، فرهنگ شادنیا، بکتاش قیدی، فاطمه میرآخوری و امیرسعید نیاورانی ۱۳ کاندیدایی بودند که برای احراز پست ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی ثبت نام کرده بودند که از بین این ۱۳ کاندیدا تنها صلاحیت مدیریتی محمد بابایی، عابد حقدادی، مهدی حیدری، رضا زندی خواری، فرهنگ شادنیا و فاطمه میرآخوری برای شرکت در انتخابات از سوی کمیسیون تطبیق وزارت ورزش برای احراز پست ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی مورد تایید قرار گرفت.

اسامی تایید صلاحیت شده‌های انتخابات این فدراسیون در شرایطی اعلام شده است که در مرحله اول صلاحیت فاطمه میرآخوری مورد تایید قرار نگرفت. اما با اعتراض وی و ارائه مدارکی از عضویت در هیات اجرایی و مدیر پزشکی کنفدراسیون کوراش آسیا که مربوط به سال ۱۳۸۳ است وی مورد تایید قرار گرفت.

براساس اعلام دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، اسناد و مدارک جدید ارائه شده از سوی داوطلبان احراز پست ریاست فدراسیون نجات غریق و غواصی در شورای تجدید نظر مورد بررسی قرار گرفت و به استناد تبصره سه ذیل ماده سه آئین نامه انتخابات رئیس فدراسیون‌های ورزشی، فاطمه میرآخوری که در جلسه مورخ ۷‬ آبان‬ از سوی کمیسیون تطبیق تایید نشده بود با ارائه مدارک جدید مبنی بر عضویت در هیات اجرایی و مدیر پزشکی کنفدراسیون کوراش آسیا در سال ۱۳۸۳ تایید شد و در جمع ۶ کاندیدای فدراسیون نجات غریق و غواصی قرار گرفت.

کد خبر 5069049

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 4 =