امکان برگزاری انتخابات را نداریم/امضاء طلایی رئیس شبه برانگیز بود

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدورام هر چه زودتر بتوانیم انتخابات را برگزار کنیم ولی با توجه به شیوع گسترده کرونا، فعلاً چنین کاری مقدور نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی علی‌نژاد در مجمع عمومی عادی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی وظایف و اهدافی در حوزه همگانی و حرفه‌ای دارد ولی هنوز به جایگاه اصلی خود نرسیده است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش ادامه داد: فدراسیون در حوزه قهرمانی، جایگاه مشخصی در آسیا و جهان ندارد و هزینه ۱۶ میلیون تومانی اعزام‌ها در سال ۹۸ نشان می‌دهد که کار جدی در این مورد انجام نشده و جای تاسف دارد.

معاون وزیر ورزش ادامه داد: در زمینه همگانی هم اگر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بتواند، نقش خود را به خوبی ایفا کند، فرهنگ سازی بزرگ و مهمی انجام خواهد شد. در این مورد هم هنوز به اهداف خود نرسیده‌ایم.

علی‌نژاد در مورد ماجرای واردات موتورهای ورزشی گفت: اختیار و امتیاز واردات موتور ورزشی به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی واگذار شده بود که تبعاتی برای این فدراسیون داشت. من برای اینکه شبهات از بین برود، این امتیاز و اختیار را لغو کردم و کارگروهی در وزارت ورزش با مشارکت فدراسیون تشکیل شد تا ضمن بازنگری آیین نامه واردات موتور، مجوز این کار به قهرمانان ورزشی داده شود.

وی تصریح کرد: در واقع، حق یک امضای طلایی به رئیس فدراسیون در مورد واردات موتور اعطا شده بود که به خودی خود، شبه برانگیز است. این گونه اقدامات و تصمیمات نباید باعث حاشیه سازی شود. بازنگری در آیین نامه واردات موتور انجام شده و به زودی به فدراسیون ابلاغ خواهد شد.

علی‌نژاد در مورد انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم انتخابات را برگزار کنیم ولی با توجه به شیوع گسترده کرونا، فعلاً چنین کاری مقدور نیست.

کد خبر 5069206

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =