فعال سازی تیم های عملیاتی نظارتی در محلات اردبیل از امروز

اردبیل - استاندار اردبیل از فعال سازی تیم های عملیاتی نظارتی و حمایتی از سوی فرمانداران همزمان با اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از امروز در محلات استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اکبر بهنام جو در نشست ویدئو کنفرانسی با فرمانداران استان اردبیل، نظارت محله محور با همکاری ناحیه‌های مقاومت را از جمله مأموریت‌های تیم‌های نظارتی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: کنترل مراسم خانوادگی به صورت محله‌ای، آگاه سازی خانواده‌ها به خصوص زنان خانه دار و بازنشسته‌ها برای پرهیز از همنشینی ها و رعایت نکات بهداشتی از سوی تیم‌های نظارتی باید عملیاتی شود.

استاندار اردبیل با تاکید بر فعال سازی تیم‌های نظارتی محله‌ای از چهارشنبه در شهرستان‌های استان، افزود: در راستای تشکیل این تیم‌ها از سایر حوزه‌ها از جمله شهرداری‌ها و نواحی مقاومت بسیج نیز کمک گرفته شود.

وی بیان کرد: تیم‌های نظارتی با مراجعه به درب منازل و ایجاد فضای رقابتی بین محلات یک منطقه می‌توانند در راستای کاهش عوامل خطرزای کرونا و کاهش تعداد مبتلایان محله‌ای تأثیرگذار باشند.

بهنام جو در ادامه به تکمیل و تجهیز نقاهتگاه‌ها در شهرستان‌های اردبیل، مشگین شهر، خلخال، پارس آباد و گرمی اشاره کرد و گفت: در جریان اجرای طرح سپهبد قاسم سلیمانی تمام حوزه‌ها از جمله سپاه و بسیج، کادر بهداشت و درمان، نیروی‌های انتظامی و فرمانداری‌ها در قالب کمیته‌های مختلف همکاری می‌کنند و هدف همه این بخش‌ها شناسایی بیماران، گروه‌های پرخطر و دارای مشکلات معیشتی و خدماتی است.

وی خواستار تلاش همه ارگان‌های همکار در جریان اجرای طرح سپهبد سلیمانی شد و اظهار کرد: جلب مشارکت‌های مردمی از قبیل رابطین سلامت نیز در راستای تسریع در اقدامات از اهمیت برخوردار است و باید مورد توجه قرار گیرد.

کد خبر 5080114

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =