ناجا نسبت به سایر سازمان های خدمات رسان عملکرد بهتری دارد

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: نیروی انتظامی نسبت به سایر سازمان‌های خدمات رسان، عملکرد بسیار مطلوبی را از خود به نمایش گذاشته که قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان و کارکنان یگان ویژه استان آذربایجان غربی ضمن تبریک و گرامی داشت هفته بسیج با اشاره به برقراری امنیت پایدار در کشور، اظهار کرد: امنیت؛ مقوله‌ای است که از طریق مردم و برای مردم ایجاد می‌شود و گستردگی دامنه مسئولیت‌ها و پلیس از یک‌سو و وظیفه سنگین برقراری امنیت اجتماعی از سوی دیگر، ضرورت پلیس مقتدر و درعین‌حال مردمی را بیش از پیش نمایان می‌سازد؛ نیروی انتظامی در تأمین امنیت اجتماعات مردمی و رعایت حقوق شهروندی کارنامه ارزشمندی دارد.

وی ادامه داد: زمانی که عموم مردم در حال استراحت و آرامش هستند، پرسنل نیروی انتظامی با تلاش و کوشش به دنبال تأمین امنیت و حفظ آرامش برای شهروندان هستند که این باعث خرسندی است و این توفیق خدمت خالصانه پلیس بسی جای شکر دارد.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا تصریح کرد: امنیت موضوعی اتفاقی نیست بلکه برای این امنیت پایدار، خون‌های زیادی بر زمین ریخته شده است؛ نیروی انتظامی حافظ امنیت و چشمان بیدار و هوشیار جامعه است و کارکنان آن، جان نثارانی هستند که شبانه روز به منظور حفظ امنیت تلاش و مجاهدت می‌کنند.

این مقام انتظامی حضور و خدمات اثرگذار مجموعه نیروی انتظامی در سراسر کشور را بی نظیر و غیر قابل انکار دانست و بیان کرد: نیروی انتظامی نسبت به سایر سازمان‌های خدمات رسان، عملکرد بسیار مطلوبی را از خود به نمایش گذاشته که قابل تقدیر است.

سردار کرمی احساس امنیت و آرامش مردم را خط قرمز پلیس دانست و افزود: به مردم اطمینان می‌دهیم که مأموران پلیس جان بر کف آماده حفاظت از امنیت آنان هستند و اجازه نخواهند داد عده‌ای فرصت طلب در زندگی مردم اخلال ایجاد کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس با مجرمان و هنجارشکنان با قاطعیت برخورد خواهد کرد؛ پلیس اسلامی با توجه به خدماتی که به مردم ارائه می‌دهد، پیشانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.

وی در پایان با تاکید بر رویکرد اجتماعی یگان ویژه خاطرنشان کرد: یگان ویژه به دنبال ایجاد آرامش روانی و احساس امنیت در جامعه است و در مأموریت‌های مردم یاری سنوات گذشته نشان داده است که پشتوانه و حامی مردم عزیز است ولی در عین حال با کسانی که قصد برهم زدن آرامش عمومی را داشته باشند، به هیچ وجه تعارف ندارد.

کد خبر 5082153

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha