توهین کنندگان به امام خمینی (ره) در مسیر انقلاب نیستند

قزوین - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: توهین کنندگان به امام خمینی (ره) انقلابی نیستند و اگر هم در مسیر انقلاب هستند اشتباهی آمده‌اند.

لطف اله سیاهکلی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به توهین اخیر صورت گرفته به امام خمینی (ره) اظهار کرد: بعضی افراد یا اشتباهی یا از سر کج فهمی خود را انقلابی می دانند و اینگونه فکر میکنند که اگر امریکا امام خمینی (ره) را حمایت نمی‌کرد شاه ساقط نمی شد.

وی با بیان اینکه این افراد فکر می‌کنند انقلاب بزرگ ملت ایران با نگاه مثبت امریکا شکل گرفت، افزود: این افراد انقلابی نیستند و اگر هم در مسیر انقلاب هستند اشتباهی آمده‌اند و ما در مورد انها اشتباه فکر کرده بودیم.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این جماعت اگر امام خمینی (ره) را می شناختند، می‌فهمیدند که امام سر سازش با هیچ ستمگری نداشت و اگر سازشکار بود به جای تحمل ۱۵ سال تبعید با محمدرضا پهلوی سازش می کرد.

وی تصریح کرد: این قبیل اظهارات نسنجیده نفهمی این افراد را می رساند و معلوم می شود که اینها در جرگه انقلاب قرار نمی‌گیرند.

سیاهکلی با بیان اینکه امیدوارم این حرف از روی اشتباه و غیر عمد بیان شده باشد، اضافه کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فردی متدین با ایدئولوژی بالای اسلامی را می شناخت وبا شناختی که از دنیا وحکومت داشت توانست حکومتی بی نظیر را در دنیا خلق کند.

وی بیان کرد: همین کشور در زمان شاه با زور امریکا ژاندارم امریکا در منطقه بود بود اما امروز با قدرت خود هیچ وابستگی به غرب و شرق ندارد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: حکومتی که امام خمینی (ره) در ایران شکل داد بر پایه اسلام ناب محمدی (ص) بود و امام را باید بزرگترین پرچمدار مبارزه با اسلام امریکایی دانست و نباید با حرفهای اشتباه و غلط تفکر امام خمینی (ره) را تحریف کرد.

کد خبر 5083327

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =