شهادت دکتر فخری زاده تاییدی بر حرکت در مسیر تحقق علم نافع است

رییس بسیج اساتید دانشگاه های تهران گفت: ترور دانشمندان هسته ای به ویژه شهید دکتر فخری زاده بیانگر این است که جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلیل دارا در جمع اندیشکده های راهبردی و گروه های علمی بسیج اساتید دانشگاه های تهران عنوان داشت: ترور دانشمندان هسته ای به  ویژه شهید دکتر فخری زاده بیان گر این است که جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع قرار گرفته است و دشمنان این نظام در برابر این پیشرفت دچار استیصال شده اند.

وی افزود: شهادت فخری زاده مصداق عینی العلم سلطان است. یقینا ایران عزیز اقتدارش را مدیون مجاهدت علمی دانشمندان بی نام و نشانی است که زندگی خویش را وقف پیشرفت علمی کشور کرده اند و البته شهادت دانشمندان هسته ای ما، نخبگان کشور را در ادامه این راه مصمم تر می کند. در دوره جمهوری اسلامی علم دانشمندان ایران اسلامی بیش از هر زمانی در خدمت منافع ملی کشور بوده است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران در این جلسه افزود: ما مصمم تر از گذشته در مسیر حل مسائل کشور پیش می رویم. لذا اندیشکده های راهبردی و گروه های حل مسئله باید ضمن رصد و پایش مشکلات کشور با تشکیل جمع های نخبگی بر حل آنها مبادرت ورزند.

دارا دشمنی رژیم سفاک اسرائیل و حامیان آمریکایی و غربی اش را دیرینه عنوان کرد و افزود: تا زمانی که جمهوری اسلامی همین مسیر پیشرفت علمی را دنبال کند این دشمنی ها ادامه خواهد داشت اما به حول و قوه الهی ایران عزیز با سرعت بیشتر حرکت خواهد کرد و این موانع سد راه پیشرفت نخواهد شد.

کد خبر 5086067

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =