وضعیت فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان تهران تشریح شد

تهران- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران نحوه حضور کارکنان و فعالیت ادارات استان تهران از روز شنبه ۱۵ آذر تا ۲۱ آذرماه را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر غلامرضا عباس پاشا در خصوص وضعیت دستگاه‌های اجرایی در استان تهران اظهار داشت: با توجه به اعلام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر تعیین وضعیت جدید هر یک از شهرهای کشور از نظر شرایط هشدار، روند جدیدی اعلام می‌شود.

عباس پاشا افزود: از روز شنبه ۱۵ آذر ماه تا تاریخ ۲۱ آذر ماه جاری به مدت یک هفته فعالیت ادارات با وضعیت جدید اعلام شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران گفت: با توجه به وضعیت نارنجی شهر تهران فعالیت ادارات با وضعیت جدید خواهد بود که این روند توسط قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا تعیین و رعایت آن الزامی است.

بر اساس این گزارش ادارات ارائه‌دهنده خدمات ضروری و دستگاه‌های مرتبط با مأموریت‌های اساسی و مدیریت شهری در‬ شهرهای‬ نارنجی‬ می‌توانند با تشخیص بالاترین مقام مسئول (در سطح ملّی یا استان) نسبت به کاهش حضور تا یک سوم کارکنان خود اقدام کنند و در سایر ادارات شهر ارائه خدمات با حضور ۵۰ درصد کارکنان انجام خواهد شد.

در‬ شهرهای‬ با رنگ زرد‬ کارکنان ادارات ارائه‌دهنده خدمات ضروری و دستگاه‌های مرتبط با مأموریت‌های اساسی و مدیریت شهری با ۱۰۰ درصد ظرفیت در محل کار حاضر خواهند شد. در سایر ادارات شهر ارائه خدمات با حضور دو سوم کارکنان انجام خواهد شد.

در‬ شهرهای‬ قرمز‬ نیز‬ دستگاه‌های ارائه‌دهنده خدمات ضروری و دستگاه‌های مرتبط با مأموریت‌های اساسی و مدیریت شهری می‌توانند با تشخیص بالاترین مقام مسئول (در سطح ملی یا استان) نسبت به کاهش حضور تا پنجاه درصد کارکنان خود اقدام کنند، مشروط بر آنکه خللی در ارائه خدمات ضروری به‌وجود نیاید‬ و‬ در سایر ادارات شهر ارائه خدمات با حضور حداکثر یک سوم کارکنان انجام خواهد شد، همه مراکز آموزشی (آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و…) به‌طور کامل تعطیل و صرفاً کارکنانی که حضور آنان برای حفاظت فیزیکی و حفاظت تأسیسات و سامانه‌های الکترونیکی ضروری باشد، در محل کار خود حضور خواهند یافت.

کد خبر 5087083

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 2 + 3 =

  نظرات

  • مائده IR ۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
   0 0
   با سلام بهتر بود یک هفته دیگر این تعطیلی ادامه داشت تابه نتیجه می رسید. اینطور دوباره هفته آینده و با سرد شدن هوا همه بر باد می رود.