دیگر خنده‌های دیپلماسی را تحمل نخواهیم کرد

اراک- جمعی از دانشجویان با تجمع در مجتمع آب سنگین خنداب خواستار رفع تعلیق و از سرگیری فعالیت‌های تعلیق شده هسته‌ای کشور شدند.

به گزارش مهر، جمعی از دانشجویان به مناسبت روز دانشجو با تجمع و تشکیل حلقه انسانی در مجتمع آب سنگین خنداب با محکوم کردن ترور شهید محسن فخری زاده و دیگر دانشمندان هسته‌ای کشور خواستار از سرگیری فعالیت‌های تعلیق شده هسته‌ای کشور شدند.

این تجمع با قرائت بیانیه‌ای پایان یافت. در این بیانیه آمده است:

امروز روز ۱۶ آذر ماه است، سالروز قیام دانشجویان علیه ظلم، سالروز فریاد استقلال و آزادی ملت، امروز روز مرگ بر آمریکاست.

آذر ماه جاری بار دیگر خوی وحشی رژیم تروریستی آمریکا و آمریکازاده ها را هویدا ساخت. شهادت فرزندی از فرزندان انقلاب، یادگار روزهای عشق و ایثار ِدفاع مقدس، دانشمند والا مقام شهید دکتر محسن فخری زاده را به امت اسلام و ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای عزیز تسلیت عرض می‌نمائیم و خطاب به شهید والا مقام، توفیق لباس سعادتمند شهادت در راه اسلام را تبریک می گویم و به خانواده محترم و شاگردان مبارز ایشان عرض تسلیت داریم.

خشم انقلابی مان تا خونخواهی از خون فرزندان شهیدمان آرام نخواهد گرفت

امت انقلابی ایران، خون فرزندی دیگر از فرزندان دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران عزیزمان به دست جلادترین و شقی‌ترین بشر یعنی رژیم منحوس و غاصب اسرائیل به شهات رسید.

خشم انقلابی مان تا خونخواهی از خون فرزندان شهیدمان آرام نخواهد گرفت. خشم انقلابی مان چون دریای شده است که فرعون زمان یعنی رژیم تروریستی آمریکا و سگ نگهبانش، رژیم غاصب اسرائیل را به نیل خواهد فرستاد و غرق خواهد کرد. امروز بار دیگر بندهای آزادی غرب و استکبار بر همگان آشکار شد و هویت واقعی متوحش خود را نشان دادند.

آیا وقت آن نرسیده است که وجدان‌های دنیا با رژیم آمریکا که مکتب حیوانی خود را با قتل عام مردم قاره آمریکا آغاز کرد و منابع معدنی و انسانی آفریقا را غارت کرد و سرخی پرچمش را با خون به ناحق ریخته شده ی میلیون‌ها انسان بی گناه رنگ کرد و هزار معلول بشری، معلول توحشش است، آشنا و بر علیه ظلم قیام کند. سازمان‌های بین المللی اسیر دلارهای امریکایی تا کی می‌خواهند نقاب بر چهره زنند و آلت دست آمریکا باشند.

ملت بزرگ ایران، شیطان زاده‌های شیطان اکبر فرزند علم و فناوری ایران عزیز را با خوی حیوانی خویش به شهادت رساند اما هیهات که نور علم و عدالت و آزادی را خاموش کنند چون انقلاب متصل به عاشورا خاموشی ندارد و هر روز زنده‌تر به حیات خویش ادامه خواهد داد اما ما ملت شهادت هستیم و دندان‌های رژیم آمریکا و اسرائیل را خورد خواهیم کرد. راه َشهید دانشمند ارشد هسته ایمان را برای کمتر از ثانیه متوقف نخواهیم کرد و همه ملت شهید محسن فخری زاده خواهندبود.

جای سوال دارد که کجا رفتتد نهادهای بین المللی مدعی آزادی؟

تروریست‌های لباس آزادی بر تن کجا هستند؟ آیا وقت آن نرسیده است جهان بیدار شود؟ امروز ترور ناجوان مردانه دانشمند ایرانی، حکام الت دست آمریکا را به سکوت واداشته است.

اما آمریکا و اسرائیل بدانند از ملت ایران سیلی تاریخی خواهند خورد. سیلی که بشر را آزادی خواهد بخشید.

ما فرزندان روح الله به زودی در مسجد الاقصی اقامه نماز خواهیم کرد. طومار ظلم را برخواهیم چید و تا شرک و کفر است مبارزه است و تا مبارزه است ما هستیم.

خطاب به مسئولین عنوان می‌کنیم

فکر ترور فرزندان ایران باید آنقدر پر هزینه باشد تا دشمن در ذهن خود چنان غلطی را نپروراند. بار دیگر بر همگان هویدا شد بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی همان نقش شیطانی لانه جاسوسی شیطان اکبر را دارند.

هیهات که بار دیگر قدم‌هایشان به خاک انقلاب برسد و اگر مسئولین این جاسوسان را اخراج نکنند ملت ایران آنان را اخراج و لانه‌های جاسوسی را تسخیر خواهد کرد. ملت ایران از خون فرزندانش نخواهد گذشت و ادبیات مذاکره با شیطان به گورستان تاریخ باید رود.

اینجا همان هست که دیپلمات‌های کشور باید هر روز وصیت نامه حضرت امام خمینی رحمه الله علیه را مرور کنند تا الفبای دیپلماسی را یاد بگیرند. همچنین دولت محترم باید در اسرع وقت تمام برنامه هسته‌ای ایران به حالت اول برگردد و پاسخگو ۷ سال عقب گرد برنامه هسته‌ای باشید و همچنین باید تمام ابعاد ترور دانشمند شهیدمان بررسی و با آمران این ترور وحشیانه قاطعانه برخورد گردد و انتقام سخت خون شهیدانمان محو کامل رژیم غاصب اسرائیل خواهد بود. ما جوانان انقلابی منتظر انتقام سخت هستیم و دیگر خنده‌های دیپلماسی را تحمل نخواهیم کرد.

- ما دانشجویان در ۱۶ آذرماه ۹۹ با اقتدا به دانشجویان سال ۱۳۳۲ فریاد مرگ بر آمریکا سر خواهیم داد و تا خون خواهیم از خون دانشمندانمان آرام نخواهیم گرفت.

راه حاج قاسم و شهید فخری زاده ادامه خواهد یافت

- هرگز مکتب شهید حاج قاسم و راه شهید فخری زاده فراموش نخواهیم کرد و راهشان ادامه خواهد یافت و جوشش خونشان اقیانوسی به پا خواهد کرد که فرعونیان زمان رژیم غاصب و تروریستی آمریکا و اسرائیل را غرق خواهد کرد.

- امروز در کنار راکتور آب سنگین اراک، فریاد دانشجویان انقلابی بتون‌های به ناحق ریخته شده در راکتور آب سنگین را فرو می‌ریزد.

- ما دانشجویان در روز ۱۶ آذر فریاد می‌زنیم تا همگان بدانند بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی همان جاسوسان لانه جاسوسی شیطان اکبر هستند.

- امروز فریاد می‌زنیم مرکز هسته‌ای فردو نطنز و آب سنگین باید نه تنها به روز اول برگردد، بلکه با جهش در گسترش اورانیم غنی شده ۷ سال عقب گرد هسته‌ای کشور را جبران کند.و فوراً باید راکتور آب سنگین اراک با مثل گذشته به کار خود ادامه دهد.

- بارها و بارها از سال ۳۲ تا اکنون خوی تروریستی آمریکا ثابت شده است. و بار دیگر ثابت شد مگر می‌شود با شیطان می‌شود مذاکره کرد.

و به امام عزیزمان میگوییم هیهات که فرزندانتان آرمانی جز مبارزه برای تحقق تمدن نوین اسلامی داشته باشند. پناه مستضعفان عالم هستیم و دندانهای استکبار را خورد خواهیم کرد. ما با آرمان‌های انقلاب پیمان خون بسته‌ایم.

کد خبر 5088981

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =