فرمانداری‌های استان سمنان رابطی برای شورای مشورتی معرفی کنند

سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان با بیان اینکه فرمانداری‌های استان باید رابطی را برای شورای مشورتی معرفی کنند، گفت: این شورا یاری‌گر تصمیم‌سازی‌های عرصه مدیریتی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه منصوری شامگاه دوشنبه در دیدار با کارکنان فرمانداری دامغان به میزبانی فرمانداری با بیان اینکه انسان محور توسعه است اگر بخواهیم می‌توانیم جامعه آباد و توسعه یافته داشته باشیم، تاکید کرد: در حوزه معاونت توسعه منابع استانداری برای تقویت سرمایه انسانی اقداماتی صورت گرفته و در حال انجام است، آموزش بر مبنای نیازسنجی، طراحی شیوه‌نامه تقدیر نامه‌ها جهت سنجش و سطح‌بندی انجام امور و اثرگذاری آن، تقدیر و تشویق متناسب با عملکرد کارکنان از اقدامات حوزه معاونت توسعه مدیریت منابع که پیگیری می‌شود.

وی افزود: فعال کردن شورای مشورتی به عنوان نمونه خوب در مجموعه استانداری از دیگر اقدامات مهم به‌شمار می‌آید، این شورا هر هفته به طور منظم تشکیل می‌شود و با ارائه پیشنهادات خوب در تصمیم‌سازی یاریگر ما است و از فرمانداری‌ها نیز می‌خواهیم طریق رابطان خود در این شورا حضور فعال داشته و به موضوعات مطروحه در آن بیفزایند.

معاون استاندار سمنان تاکید کرد: تهیه بانک اطلاعاتی تجارب و توانمندی‌های همکاران از دیگر اقدامات حوزه معاونت توسعه مدیریت منابع استانداری سمنان می‌باشد چرا که انجام این اقدام فرصتی ایجاد می‌کند تا مدیران خوش فکر و شایسته گزینی در شرایط مقتضی از ظرفیت‌های درون مجموعه استفاده نمایند.

منصوری با بیان اینکه در سال جاری با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردیم، وجود تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا فشارهای اقتصادی زیادی را به کشور تحمیل کرد که همه ما به نوعی از آسیب‌های ناشی از آن مصون نبودیم و ایستادگی کردیم، بیان کرد: کارکنان مجموعه وزارت کشور در صف مقدم و پیشانی دولت برای خدمت رسانی دولت هستند و در تمامی اتفاقات جریان ساز کشور و مدیریت بحران‌ها از این مجموعه انتظار می‌رود در صف اول کار باشند.

وی افزود: هرکدام از کارشناسان مجموعه لازم است علاوه بر تخصص در حوزه‌ی مربوطه مهارت‌های مدیریتی را دارا باشند و به عنوان عضو در هر کارگروه مرتبط در دستگاه‌ها نقش هماهنگ کننده و مؤثر خود را بدرستی ایفا کنند.

معاون استاندار سمنان درباره مسائل مطروحه پیرامون تغییرات نیروهای استان سمنان، گفت: ارتقا صرفاً در جابجایی پست‌ها و مسئولیت‌ها نیست، به‌روز شدن مهارت و توانمندی‌ها و نو به نو شدن و اصلاح و تغییر فرآیندهای کاری متناسب با شرایط روز سبب ارتقا خواهد شد چرا که آموختن و یادگیری بر ارزش و بهای انسان می‌افزاید.

کد خبر 5096080

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha