توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان و محرومان

قزوین - رئیس کمیته امداد اقبالیه گفت: ۶۰۰ بسته میوه و شیرینی میان نیازمندان و محرومان اقبالیه توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نق از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) محمد یوسفی بیان کرد: یکی از برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمت به محرومان در مقاطع زمانی مختلف است.

وی ادامه داد: برای تحقق این هدف از ظرفیت‌های مختلف استفاده می‌کنیم که در آخرین گام با همکاری و همراهی خیران و نیکوکاران فعال در مرکز نیکوکاری اقدام به تهیه بسته‌های اهدایی کردیم.

رئیس کمیته امداد اقبالیه گفت: با همکاری و مشارکت صورت گرفته، ۶۰۰ بسته میوه و شیرینی میان نیازمندان و محرومان اقبالیه توزیع شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته، اظهار کرد: طی هشت ماهه سال جاری بیش از چهار میلیارد و ۷۲۷ میلیون تومان کمک مردمی در سرفصل‌های مختلف را در اقبالیه شاهد بودیم.

یوسفی توضیح داد: از این میزان مشارکت مردمی بیش از ۳۴۵ میلیون تومان صدقه، بیش از ۴۷۵ میلیون تومان کرام ایتام، بیش از ۲۸۹ میلیون تومان اکرام محسنین، بیش از ۲۸۸ میلیون تومان احسان حسینی و بیش از ۴۰۰ میلیون تومان جشن عاطفه‌ها بوده است.

وی تصریح کرد: همچنین در طرح کوثر (کمک به جهیزیه) بیش از ۲۹۸ میلیون تومان، در طرح شفا (کمک به بهداشت و درمان نیازمندان) بیش از ۲۷ میلیون تومان و در تأمین معیشت نیازمندان بیش از ۲۷ میلیون تومان کمک مردمی را شاهد بودیم.

رئیس کمیته امداد اقبالیه خاطرنشان کرد: تنها در طرح ایران همدل بیش از ۲۳۹ میلیون تومان کمک مردمی را شاهد بودیم که همه این کمک‌ها میان نیازمندان و محرومان اقبالیه توزیع شد.

وی یادآور شد: عموم مردم نیکوکار می‌توانند برای اهدای کمک‌های خود به نیازمندان اقبالیه از طریق کد مهربانی # ۰۲۸۷*۸۸۷۷* کمک‌های خود را اهدا کنند تا به دست نیازمندان اقبالیه برسد.

کد خبر 5103634

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha